آخرین فرصت دفاتر جهت ارائه خدمات ثبت نام کارت الکترونیک مرزنشین
آخرین فرصت دفاتر جهت ارائه خدمات ثبت نام کارت الکترونیک مرزنشین

آخرین فرصت دفاتر جهت ارائه خدمات ثبت نام کارت الکترونیک مرزنشین

به اطلاع کلیه دفاتر پیشخوان خدمات دولت در ۱۷ استان مرزنشین کشور می رساند، پیرو تفاهمنامه همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت و کانون کشوری دفاتر پیشخوان مقرر گردید دفاتر پیشخوان شهری و روستایی که واجد شرایط ارایه خدمات ثبت نام کارت الکترونیک مرزنشینی هستند شناسایی شده و خدمات آنها از طریق سامانه پیشخوان ارائه گردد.

به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، از تمامی دفاتر شهری و به خصوص روستایی استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، ایلام، کردستان، کرمانشاه، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، گلستان، بوشهر، خوزستان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، فارس، گیلان و مازندران که مایل به ارایه خدمات هستند، دعوت می گردد در سامانه پیشخوان اطلاعات خود را تکمیل نموده و یا در صورتیکه عضو سامانه پیشخوان نمی باشند تا روز یکشنبه مورخ ۹۱/۱۱/۵ نسبت به تکمیل ثبت نام در سامانه مذکور و دریافت قفل امنیتی اقدام نمایند.
از دفاتر محترم تقاضا می گردد اطلاعات خود را به صورت دقیق وارد نمایند.

ورود به صفحه ثبت نام

راهنمای ثبت نام

بررسی نمایید

اربیعن بهانه عشق است .. تو چقدر عاشقی

یک دیدگاه

  1. از یک طرف مصوب شده که آموزش کارکنان دفاتر رایگان است و جناب رویانیان هم در جواب استعلام سازمان تنظیم مقررات بر این نکته تاکید کردند اما از طرف مقابل برای آموزش ثبت نام کارت الکترونیک مرزنشین پول دریافت میکنند.
    خدایی دیوار کوتاه تر از دیوار دفاتر هم گیر میاد؟

Devin White Jersey