دفاتر پرشور در انتخابات شرکت مي کنند اما جانبداري سياسي نمي کنند
دفاتر پرشور در انتخابات شرکت مي کنند اما جانبداري سياسي نمي کنند

آموزش آبفا و پخش وپالایش در زمان بندی انجام خواهد شد

رییس کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت گفت: بی شک مجموعه های وابسته با نیت ارائه خدمات باید در خدمت دفاتر باشند.

علی فلاح در گفت وگو با روابط عمومی کانون سراسری، ضمن عذرخواهی از دفاتر در خصوص تأخیر در امر آموزش گفت: در خصوص خدمات شرکت پخش و پالایش به علت عدم آماده بودن بستر پرداخت الکترونیکی، امر آموزش با تأخیر انجام شد و در خصوص بحث آبفا نیز هماهنگی آموزش مربیان صورت پذیرفته است.
وی ادامه داد: با توجه به تماس های مکرر دفاتر طی بخشنامه ای به واحد آموزش اعلام شده تا از دریافت هرگونه وجهی قبل از قطعی شدن زمان خودداری نماید. همچنین برای هر آموزشی که در حوزه دستگاه خدمات دهنده انجام می شود باید پس از آموزش، عقد قرارداد برای دفاتر به منظور واگذاری خدمت صورت پذیرد.
فلاح تصریح کرد: حدود دو ماه عملیات فنی از سوی مجری طرح و بخش فنی مجموعه به صورت فشرده صورت پذیرفته است و مشکل فنی برای ارائه خدمات مرتفع گردید.
وی افزود: در تاریخ ۹۲/۱/۲۰ آموزش آبفا به دفاتر ارائه خواهد شد و بلافاصله دفاتری که موفق به طی دوره و اخذ گواهی شده اند می توانند نسبت به عقد قرارداد اقدام نمایند.
رییس کانون کشوری خاطرنشان کرد: تلاش ما اینست در فرآیند تدوین شده هیچگونه ویژه سازی صورت نگیرد و همه دفاتر با توجه به امکاناتی که دارند بتوانند از سبد خدمات بهرمند گردند.
وی همچنین گفت: آموزش پخش و پالایش در تهران و سایر استان ها پس از پایان تعطیلات نوروزی طبق جدول پیش بینی شده به صورت همزمان در کشور آغاز خواهد شد و بلافاصله بر اساس تأیید شرکت پخش و پالایش، خدمات واگذار می گردد.
وی ادامه داد: در خصوص طرح آموزش و توجیه دفاتر برای ثبت نام شوراهای شهر و روستا برنامه مدونی تهیه شده و از تاریخ ۹۲/۱/۵ در استان های کشور به اجرا گذاشته خواهد شد.
فلاح تصریح کرد: حدود ۵۰۰ هزار داوطلب از طریق دفاتر ثبت نام خواهند کرد و تنها دفاتری که در شبکه فعال می باشند و استانداردها را پاس بکنند می توانند از این خدمت بهره‌مند شوند.

بررسی نمایید

ابلاغیه نرخ تاییدیه تحصیلی

 براساس آخرین ابلاغیه سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان نرخ سرویس تاییدیه تحصیلی به …