آموزش بیش از 8 هزار کارگزار دفترخدمات بانکی توسط پست بانک
آموزش بیش از 8 هزار کارگزار دفترخدمات بانکی توسط پست بانک

آموزش بیش از ۸ هزار کارگزار دفترخدمات بانکی توسط پست بانک

در راستای ارتقاء سطح دانش و آگاهی عمومی کارگزاران دفاترخدمات بانکی روستائی جهت ارائه خدمات بانکی مطلوب به هموطنان، بیش از ۸ هزار نفر از آنان در ۱۰ ماهه سال جاری دوره های آموزشی کاربردی و عملیاتی بانکی و پولی را با موفقیت گذرانده اند.
جمال مقصودی رئیس اداره کل آموزش و تحقیقات پست بانک ایران در گفتگوئی با اعلام این خبر گفت: دوره های آموزشی کارگزاران دفاترخدمات بانکی روستائی با همکاری پایگاه های آموزشی پست بانک سراسر کشور و در قالب طرح آموزشی ماک صورت گرفته است.
وی افزود: این دوره ها به مدت ۱۲ساعت شامل؛ ۸ ساعت تئوری در قالب سرفصل های آموزشی حسابداری، بانکداری، تسهیلات، خدمات الکترونیکی و نرم افزار سیمیا، آئین نامه ها و دستورالعمل ها، مباحث امنیتی دفاتر و نیازهای خاص هر استان به همراه ۴ ساعت کارآموزی در شعب مرکزی استان ها به کارگزاران مذکور انجام شده است.
مقصودی با اشاره به برنامه ریزی جهت ارائه آموزش های کاربردی و عملیاتی به کارگزاران دفاترخدمات بانکی شهری تصریح کرد: تلاش می کنیم تا پایان سال جاری تمامی ۱۰ هزار کارگزار دفاترخدمات بانکی روستائی کشور را مورد آموزش دوره های یاد شده قرار دهیم تا بتوانند خدمات بانکی را در کمترین زمان ممکن و با آگاهی بیشتر به هموطنان ارائه کنند.
همچنین وی عنوان کرد: براساس سیاست های هیات مدیره و برنامه های آموزشی بانک در راستای ارتقاء سطح علمی و دانش کارکنان و همچنین تشویق و ترغیب آنان به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، تعداد ۵۵ نفر از مدیران و کارکنان بانک در سال جاری موفق به ورود به دانشگاه های علم و صنعت و تربیت مدرس و تحصیل در رشته های مدیریت اجرائی، مدیریت تکنولوژی و مدیریت فناوری اطلاعات شده اند.
وی در پایان ضمن تقدیر از حمایت های همه جانبه هیات مدیره از برنامه های آموزشی و همکاری مدیران خاطرنشان ساخت: هدف اداره کل آموزش و تحقیقات، فراهم نمودن امکان ادامه تحصیل برای کارکنان در مقاطع مختلف و ارائه آموزش های کاربردی و عملیاتی به متصدیان بانک و کارگزاران دفاتر با بهره گیری از امکانات مدرن است که با جدیّت این امور را دنبال می کند

بررسی نمایید

بنر توافق نامه سطح خدمات پستی (SAL)

مصوبه و بنر توافق نامه سطح خدمات پستی در قسمت ویژه همکاران بار گزاری گردیده …

۲ نظر

  1. به نظر من هیچ نهادی به اندازه پست بانک حق دفاتر را ضایع نکرده وجود پست بانک وابسته به دفاتر هست اگه دفترا همت کنن و کارای پست بانک رو برای یک ماه انجام ندن خیلی عالی میشه

  2. قدیما یکسری کارگر بودن که فقط برای غذا و پوشاک کار میکردن و پولی بابت کارکردن نمیگرفتن. به لهجه ما میگفن کارگر “نون کمی” (کم=شکم)
    . حالا حکایت ما و پست بانک محترمه
    . اگه من هم 8000 تا کارگر نون کمی داشتم توی دوازده ساعت، جمیع علوم زمین و آسمان رو تو مخشون میکردم.
    بقول عادل خان فردوسی پور، چه میکنه این پست بانک؟!؟!؟! چه محبتی میکنه این پست بانک؟!؟!؟! خداقوت