ابلاغ مصوبات جلسه ويژه دفاتر پیشخوان به کارگروه های استانی از سوی کارگروه راهبری
ابلاغ مصوبات جلسه ويژه دفاتر پیشخوان به کارگروه های استانی از سوی کارگروه راهبری

ابلاغ مصوبات جلسه ویژه دفاتر پیشخوان به کارگروه های استانی از سوی کارگروه راهبری

دکتر شفیعی دبیر کارگروه راهبری دفاتر پیشخوان خدمات دولت مصوبات جلسه ویژه دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی مورخ ۹۱/۱۲/۱۲ را در ابلاغیه ای به کارگروه های استانی اعلام کرد.

به گزارش پورتال کارگروه راهبری، متن مصوبات جلسه ویژه دفاتر پیشخوان خدمات دولت مورخ ۱۲/۱۲/۱۳۹۱ به شرح زیر است:
۱ – بر اساس بند ج-۲ ماده ۴۶ و ماده ۶۴ قانون برنامه پنجم توسعه هیچ دستگاهی حق ندارد در خصوص ارائه خدمات سایر دستگاهها به دفاتر پیشخوان خدمات اعمال محدودیت کند و در خصوص رقابت و نحوه تبلیغات عادلانه در خدمات هم سنخ دستورالعمل لازم تدوین و از سوی کارگروه راهبری ابلاغ گردد. هم چنین بازگشت به نامه عادی(پیوست) شماره ۶۲۶۳۵/۱۰۳ مورخ ۲۸/۰۸/۱۳۹۱ سازمان تنظیم مقررات و نامه محرمانه پیرو آن، بخشنامه همراه اول در خصوص منع دفاتر پیشخوان خدمات دولت در انجام تبلیغات و ارائه خدمات سایر اپراتورهای تلفن سیار ملغی اعلام می شود.
۲ – کمیته نرخ گذاری با دعوت از شرکت مخابرات و اپراتورهای تلفن سیار نسبت به تعیین کارمزد خدمات به خصوص در بخش غیرمرتبط با خدمات مستقیم اپراتورها اقدام نماید.
۳ – بر اساس آیین نامه اجرایی دفاتر پیشخوان خدمات، ایجاد هرگونه دفتر موازی توسط اپراتورهای تلفن سیار برای ارائه خدمات ممنوع است و چنانچه سازمان‌ها و شرکت‌های طرف قرارداد این اپراتورها بخواهند خدمات دیگری از قبیل فروش گوشی تلفن و سایر وسایل ارتباطی اقدام نمایند بایستی از طریق صنف مربوطه مجوز لازم را اخذ نمایند.

بررسی نمایید

عضویت کانون کشوری پیشخوان دولت در کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات فراکسیون راهبردی مجلس

به گزارش روابط عمومی کانون ؛ کمیته فناوری فراکسیون مجلس شورای اسلامی با هدف برطرف …