اجرای طرح "همیار بانک" در پست بانک
اجرای طرح "همیار بانک" در پست بانک

اجرای طرح “همیار بانک” در پست بانک

همزمان با سالروز پیوند آسمانی امیرالمومنین حضرت علی(ع) و فاطمه زهرا(س)، طرح “همیار بانک” پست بانک با مشارکت کارگزاران دفاترخدمات بانکی سراسر کشور اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: غلامحسین صباغی مدیرامور شعب و مناطق در نشست مشترک با روسای ادارت کل حوزه این امور ضمن بیان این مطلب گفت: طرح همیار بانک به پیشنهاد مهندس فراهانی قائم مقام و عضو هیات مدیره مبنی بر استفاده از تخصص و ظرفیت کارگزاران دفاتر در بخش های بازاریابی، آموزش و سایر امور بانکی در این مدیریت تعریف و پس از انجام مطالعات کارشناسی درحال پیاده سازی می باشد.
وی افزود: براساس این طرح، کارگزاران متخصص و با سابقه توسط مدیریت های شعب سراسر کشورشناسائی شده و پس از گذراندن دوره های آموزشی لازم توسط اداره کل آموزش و تحقیقات، پذیرفته شدگان نهائی موفق به دریافت گواهینامه همیار بانک می شوند.
صباغی تصریح نمود: کارگزاران دارنده گواهینامه مذکور با هماهنگی مدیریت شعب استانها نسبت به آموزش سایرکارگزاران و متصدیان دفاترخدمات بانکی محدوده جغرافیائی خود در حوزه های تعریف شده و مطابق شرح وظایف تعیین شده اقدام می نمایند که جزئیات این طرح به استانها ابلاغ می شود.
گفتنی است: در این جلسه روسای ادارات کل دفاترخدمات بانکی، بازاریابی و تجهیز منابع و مسئولان پروژه های امور شعب نیز هریک بطور جداگانه گزارشی از عملکرد و برنامه های حوزه تحت مسئولیت خود را ارائه کردند.

بررسی نمایید

بنر توافق نامه سطح خدمات پستی (SAL)

مصوبه و بنر توافق نامه سطح خدمات پستی در قسمت ویژه همکاران بار گزاری گردیده …