ارائه ۱۱۶ خدمت در دفاتر پیشخوان دولت در قزوین

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار قزوین گفت: ۱۱۶ خدمت در دفاتر پیشخوان دولت ارائه می‌‌شود که شرکت مخابرات قزوین با ۲۶ خدمت در این زمینه پیشتاز است.

عباسعلی در افشانی در گفت و گو با تسنیم در قزوین، اظهار کرد: در راستای بهبود ارائه خدمات و کوتاه کردن مسیر خدمت رسانی به شهروندان، توسعه دفاتر پیشخوان دولت در دستور کار قرار گرفته که در این زمینه ۲۷۷ دفتر پیشخوان در استان احداث و به خدمت رسانی مشغول شدند.
وی افزود: ۲۱۰ دفتر ICT در روستاها فعالیت می‌کنند که این دفاتر از محل شرکت مخابرات استان تجهیز شده بودند که همگی باید به دفاتر پیشخوان دولت تبدیل شوند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار قزوین گفت: با توجه به آمایش و نیاز سنجی که در سال گذشته انجام شد، توسعه دفاتر پیشخوان در دستور کار قرار گرفت که در این زمینه با فراخوان افراد واجد شرایط، اقدام به جذب نیروهای متخصص در این زمینه کردیم که ۶۰۰ نفر در این طرح شرکت کردند.
در افشانی تصریح کرد: برای تحقق این منظور ۳۲ دفتر پیش بینی شده که از ۶۰۰ نفر یاد شده نهایت ۲۸ نفر واجد شرایط بودند که انتخاب شده و برای انجام امور مربوط به گزینش به مرحله بعد رفتند که نتیجه گزینش آنها به زودی اعلام می‌شود و با رعایت ظوابط و مقررات نسبت به احداث این دفاتر اقدام می‌کنند.
وی بر استفاده از ظرفیت بخش خصوصی برای کاستن هزینه‌های دولت و نیز چابک سازی ارائه خدمات تاکید و عنوان کرد: بازرسان دفاتر پیشخوان در فرمانداری‌ها مستقر و فعال هستند و شهروندان در صورت داشتن شکایت می‌توانند به این بازرسان مراجعه کنند.

بررسی نمایید

آموزش سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا

بدینوسیله به اطلاع کلیه دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان بوشهر می رساند  در جهت ارائه …