اطلاعيه پيرامون فراخوان عرضه محصولات صوتي و تصويري سروش
اطلاعيه پيرامون فراخوان عرضه محصولات صوتي و تصويري سروش

اطلاعیه پیرامون فراخوان عرضه محصولات صوتی و تصویری سروش

 

ضمن تشکر از استقبال گرم دفاتری که در پروژه عرضه محصولات فرهنگی – هنری سروش ابراز علاقه مندی نموده‌اند، به اطلاع می‌رساند فروشگاه اینترنتی مربوط به خریدهای آنلاین محصولات مختلف، طراحی و اجرا گردیده و قابل استفاده می باشد.

به گزارش واحد مشتریان شرکت مهدیس پایاب ایرانیان، نظر به بررسی‌های انجام شده در مورد مکانیزم ثبت سفارش، انتقال مبالغ قرارداد، ارسال محموله و همچنین تبلیغات مربوطه و بنا به موارد یاد شده در ذیل؛ پیشنهاد جدیدی برای ادامه طرح در دستور مطالعه قرار گرفته است.
۱ – قرار است به موازات توزیع محصولات، تبلیغات زیر نویس از شبکه سیمای استانی(در استان هایی که قبلاً عنوان گردید) آغاز گردد و با توجه به حال و هوای ایام عید و مشغله های قبل از آن و مسافرت های بعد از آن، به نظر می رسد که تبلیغات یاد شده – که با زحمت زیاد فرایند کسب مجوز آن صورت پذیرفته است – ضریب نفوذ خود را از دست بدهد و سرمایه گذاری دفاتر محترم در طرح را با اختلال مواجه نماید.
۲ – بستن تراز عملیاتی شرکت‌ها در روزهای انتهایی سال با وجود تراکنش های جدید دشوار می گردد.
۳ – احتمال فروش این محصولات در ایام نوروز و وجود برنامه های متنوع، بسیار پائین می باشد.
لذا با اجازه دفاتر محترمی که در طرح یاد شده مایل به سرمایه گذاری و بهره برداری مطلوب هستند، کلیه فرآیند ها را با حدود یک ماه تاخیر به بعد از ایام تعطیلات نوروز ۱۳۹۲ موکول خواهیم کرد تا کلیه ابعاد اقتصادی طرح به درستی لحاظ گردید باشد.
بدیهی است در اولین فرصت پس از تعطیلات نوروز، سریعاً نسبت به تکمیل فرآیند فراخوان اقدامات لازم انجام خواهد گردید و موارد با تمامی جزئیات به اطلاع دفاتر پیشخوان خواهد رسید.

بررسی نمایید

ابلاغیه نرخ تاییدیه تحصیلی

 براساس آخرین ابلاغیه سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان نرخ سرویس تاییدیه تحصیلی به …