اطلاعیه شماره (1) ثبت نام شوراهای اسلامی شهر وروستا
اطلاعیه شماره (1) ثبت نام شوراهای اسلامی شهر وروستا

اطلاعیه شماره (۱) ثبت نام شوراهای اسلامی شهر وروستا

دفاتر شهری و روستایی متقاضی ارائه خدمات ثبت نام شوراهای اسلامی شهر و روستا خود را آماده نمایند.

رییس کانون کشوری در گفت وگو با واحد خبر روابط عمومی کانون سراسری اعلام کرد: آزمون بزرگی برای دفاتر در راه است بنابراین دفاتر شهری و روستایی خود را سریعاً آماده نمایند.
علی فلاح در خصوص ثبت نام داوطلبین شوراهای شهر و روستا از طریق شبکه دفاتر پیشخوان دولت گفت: در ایام تعطیلات نوروز جلسات کارشناسی با وزارت کشور برگزار شده و عملیات فنی آغاز گردیده است در همین خصوص این آزمون بزرگی برای دفاتر خواهد بود زیرا حساسیت این کار بسیار بالاست.
فلاح گفت: نرم افزار اسکن مدارک آماده شده است که این نرم افزار به اضافه آیین نامه اجرایی مربوطه از طریق پست برای کارگروه‌های استانی و رؤسای انجمن‌های صنفی کشور در حال ارسال است که نحوه تکمیل فرم‌ها در آن مشخص شده است.
وی از دفاتر خواست تا به دقت این فرم‌ها را مطالعه نموده و با نرم افزاری که روی سیستم آنها نصب می شود برای اسکن مدارک تمرین کنند.
فلاح تصریح کرد: احتمالاً از تاریخ ۹۲/۱/۲۶ ثبت نام آغاز خواهد شد و حداکثر ظرف مدت یک هفته پایان خواهد یافت.
رییس کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت افزود: دفاتر اعم از شهری و روستایی باید حتما دستگاه اسکنر و خط اینترنت داشته باشند.
وی ادامه داد: خدمات از طریق پورتال متمرکز خدمات پیشخوان ارائه خواهد گردید لذا تمهیدات لازم در این خصوص اندیشیده شود.
وی خاطرنشان کرد: کارمزد ارائه خدمات ظرف یکهفته آینده در کمیته مربوطه در وزارت کشور تعیین و ابلاغ خواهد شد.
رییس کانون کشوری دفاتر تأکید کرد: از آنجاییکه این اتفاق اولین اتفاق و فعالیت جدی واگذار شده از سوی وزارت کشور می باشد که در ابعاد مختلف حساسیت زاست لذا ضرورت دارد تا دفاتر با آمادگی کامل در این حوزه شرکت نمایند.
عضو کارگروه راهبری کشور گفت: انشاءالله با همکاری رؤسای محترم تشکل‌های صنفی کشور، دفاتر توانمندی خود را در واگذاری امور حساس دولتی به اثبات خواهند رساند و این امر زمینه ای برای گسترش خدمات در شبکه دفاتر پیشخوان خواهد شد. در همین راستا با توجه به حساسیت موضوع، با دفاتری که دقت لازم را انجام ندهند برخورد خواهد شد.
فلاح در پایان گفت: دفاتر می توانند در فرصت باقیمانده با مرجعه به بخش فراخوان سایت، نسبت به اعلام آمادگی خود در این خصوص اقدام نمایند.

بررسی نمایید

آموزش سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا

بدینوسیله به اطلاع کلیه دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان بوشهر می رساند  در جهت ارائه …