افزایش ظرفیت دفاتر پیشخوان خدمات دولت در عرصه صنعت توزیع برق سمنان

مدیر دفتر فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع برق استان سمنان اعلام کرد: در راستای طرح تکریم مردم و تسریع بیشتر در امر خدمات‏دهی، قرارداد جدید با دو دفتر دیگر پیشخوان خدمات دولت منعقد شد.

به گزارش عرش نیوز از استان سمنان، احمد غنی‏ پور ظهر دیروز در گفت‏وگو با خبرنگاران با بیان اینکه یکی از این دفاتر جدید در دامغان فعالیت خود را آغاز کرده است، گفت: با فعال‏ شدن این دفتر، در حال حاضر دو دفتر در این شهر به متقاضیان و مشترکان برق ارائه خدمات می‏کنند.
وی افزود: یک دفتر جدید نیز در شهر درجزین فعالیت خود را شروع کرده و خدمات فروش و پس از فروش انشعاب برق به مراجعان را انجام می‏دهد.
مدیر دفتر فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع برق استان سمنان با اشاره به اینکه هم‏اینک شرکت توزیع برق سمنان از خدمات ۱۱ دفتر پیشخوان دولت در استان سمنان بهره‏مند است، یادآور شد: ارائه خدمات قبول تقاضا و واگذاری انشعابات آمپری و خدمات پس از فروش شامل افزایش یا کاهش آمپراژ، تغییر مکان داخلی انشعاب، جمع‏آوری دائم و موقت انشعاب، آزمایش کنتور و قطع موقت انشعاب برق از طریق این دفاتر خدمات‏دهی می‏شود.
وی اضافه کرد: تکمیل پرونده و صدور آگهی نصب جدید و تغییرات، ارائه خدمات تغییر نام اشتراک، صدور المثنی قبوض برق، اطلاعیه تسویه حساب، پاسخ به استعلام‏ها و موارد مربوط به تغییر یا تمدید تعرفه از جمله خدماتی است که در این دفاتر ارائه می‏شوند

بررسی نمایید

آموزش سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا

بدینوسیله به اطلاع کلیه دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان بوشهر می رساند  در جهت ارائه …