الزام دفاتر پیشخوان دولت به فروش سیم‌کارت دائمی ۱۶۳ هزار تومانی

 

روش اصلی همراه اول برای فروش سیم‌کارت،‌ فروش از طریق نمایندگی‌ مجاز از جمله دفاتر پیشخوان دولت است. این دفاتر به سایت شماره‌های همراه اول دسترسی دارند و موظف‌اند سیم‌کارت‌ دائمی را با قیمت جدید ۱۶۳ هزار تومان ثبت‌نام کنند.

به گزارش سیتنا به نقل از خبرگزاری فارس، روش پایه و اصلی همراه اول برای فروش سیم‌کارت،‌ فروش از طریق نمایندگی‌های مجاز از جمله دفاتر پیشخوان دولت است که به صورت حضوری انجام می‌شود زیرا برای فعال شدن سیم‌کارت حتما یک بار مراجعه حضوری برای احراز هویت و ثبت و تطبیق اطلاعات مشترک ضروری است و خرید به هر روشی که باشد مشترک یکبار ناگزیر به مراجعه حضوری است.
روش خرید مستقیم سیم‌کارت از شرکت همراه اول که از طریق سایت این شرکت و با انتخاب شماره گلچین انجام می‌شود، مرحله دیگری از فروش سیم‌کارت همراه اول است. در این روش اصل بر جست‌وجوی یک شماره خاص توسط متقاضی است؛ به معنی دیگر منطق این روش فروش شماره است نه فروش سیم کارت.
در واگذاری فروش سیم‌کارت‌های همراه اول به دفاتر پیشخوان دولت، این دفاتر به سایت شماره‌های همراه اول دسترسی دارند و موظف هستند که سیم‌کارت‌های صفر دائمی از جمله ۹۱۰ و ۹۱۲ با کد روز (کد ۸) را با همان قیمت جدید اعلام شده (۱۶۳ هزار تومان) برای فروش به متقاضیان عرضه کنند.

بررسی نمایید

آموزش سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا

بدینوسیله به اطلاع کلیه دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان بوشهر می رساند  در جهت ارائه …