تاکید فرماندار الشتر برحمایت از دفاتر روستائی پست بانک
تاکید فرماندار الشتر برحمایت از دفاتر روستائی پست بانک

تاکید فرماندار الشتر برحمایت از دفاتر روستائی پست بانک

فرماندار الشتر لرستان در مراسم بهره برداری از ساختمان پست بانک این شهرستان بر حمایت و پشتیبانی از دفاترخدمات بانکی روستائی این بانک جهت خدمت رسانی بیشتر به روستائیان تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: اردشیر صفاپور فرماندار الشتر در این مراسم گفت: از مسئولان دستگاه های اجرائی انتظار داریم خدمات خود را برای فراهم نمودن آسایش روستائیان به دفاتر پست بانک واگذار کنند چون امکان ارائه خدمات در این دفاتر برای آنان فراهم شده است.
حجت الاسلام موسوی تبار امام جمعه الشتر نیز در این مراسم با اشاره به راه اندازی دفاترخدمات بانکی جهت خدمت رسانی به اقشار محروم روستائی اظهار داشت: خدمات پست بانک در روستاها بی نظیر و قابل تقدیر است.
همچنین فرزاد رستمی مدیرشعب پست بانک استان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد و تقدیر از مسئولان این شهرستان گفت: انتقال حساب های دهیاری ها و شوراهای اسلامی روستاها به دفاترخدمات بانکی موجب توسعه و عمران روستاها شده و کمک شایانی به اقشار محروم جامعه در رسیدن به اهداف انقلاب دارد.
گفتنی است: در این مراسم نماینده شهرستان سلسله و دلفان، قائم مقام و اعضای هیات مدیره پست بانک و تنی چند از مسئولان این شهرستان نیز حضور داشتند.

بررسی نمایید

بنر توافق نامه سطح خدمات پستی (SAL)

مصوبه و بنر توافق نامه سطح خدمات پستی در قسمت ویژه همکاران بار گزاری گردیده …