تجمع اهالی روستای سرقنات درب فرمانداری دشتستان/ پول هایمان را بدهید
تجمع اهالی روستای سرقنات درب فرمانداری دشتستان/ پول هایمان را بدهید

تجمع اهالی روستای سرقنات درب فرمانداری دشتستان/ پول هایمان را بدهید

حدود ۵ ماه پیش بر اثر شلیک گلوله، دهیار روستای سرقنات آقای منصور رضازاده و دختر ۸ ساله اش دارفانی را وداع گفتند.
از آنجایی که دهیار سرقنات علاوه بر سمت دهیاری خود، اداره پست بانک این روستا را بر عهده داشت، بعد از فوت ایشان، عملا پست بانک بسته شد.
اهالی روستا در گفتگو با اتحاد جنوب چنین بیان داشتند: دقیقا بعد از فوت رضازاده، مسئولین پست بانک مرکزی به روستای سرقنات آمده و در صدد تخلیه و تعلیل کردن این ساختمان برآمدند که با مخالفت و ممانعت اهالی روستا مواجه شدند.
یکی از اهالی گفت: متاسفانه تمامی اهالی روستا در این پست بانک که تنها بانک روستا بود، حساب بانکی داشتند و حتی جهت گرفتن یارانه نقدی و انواع وام ها از قبیل وام ازدواج و … پول های خود را در این بانک جمع آوری می کردند که این مبلغ در مجموع به ۲ میلیارد تومان می رسد.
وی اضافه کرد: متاسفانه بعد از فوت آقای رضازاده، کسی پاسخگوی درخواست مردم نمی باشد و عملا ساختمان این پست بانک تعطیل می باشد.
یکی دیگر از این افراد ادامه داد: وقتی اهالی روستا متوجه شدند که توجهی از سوی پست بانک مرکزی استان به درخواست آن ها نمی شود، به دادگاه شکایت کرده و تشکیل پرونده دادند که متاسفانه بعد از ماه ها، دادگاه هیچ اقدامی در راستای تشکیل جلسه و وصول پول از دست رفته ما انجام نداده است.
وی اضافه کرد: همه اهالی وقتی به پست بانک مرکزی شکایت کردند، جوابی جز این که اگر ما مجرمیم، دادگاه باید ما را محکوم کند نشنیدند و متاسفانه دادگاه نیز به جای تشکیل جلسه در رابطه با این موضوع می گوید اگر شما خواسته ای دارید، خودتان پیگیری کنید.

آنان از فرماندار دشتستان رسیدگی به مشکل خود و برگشت پول هایشان را خواستار شدند.

بررسی نمایید

عضویت کانون کشوری پیشخوان دولت در کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات فراکسیون راهبردی مجلس

به گزارش روابط عمومی کانون ؛ کمیته فناوری فراکسیون مجلس شورای اسلامی با هدف برطرف …