توسعه فعالیت‌های مؤسسه استاندارد در دفاتر پیشخوان دولت کشور

 

صبح روز یکشنبه مورخ ۹۲/۱۱/۲۰ سازمان ملی استاندارد ایران میزبان رییس و دبیر کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت و مدیرکل فن آوری اطلاعات استانداری البرز بود.

به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، در این جلسه که با حضور مسؤولان حوزه فن آوری اطلاعات و نمایندگان سازمان ملی استاندارد ایران از سراسر کشور برگزار شد، کارگاه آموزشی صدور پروانه استاندارد برای واحدهای صنعتی از طریق دفاتر پیشخوان برگزار گردید.
در این جلسه ابتدا مهندس دوست طلب معاون فن آوری اطلاعات نسبت به تشریح اقدامات انجام شده در این حوزه پرداخت سپس مهندس فلاح با تبریک ایام الله دهه فجر، به روند اجرایی پروژه الکترونیکی خدمات مؤسسه استاندارد در شبکه دفاتر پیشخوان اشاره نمود.
در این جلسه رییس کانون کشوری گفت: با توسعه خدمات الکترونیکی اقدامات آتی شبکه دفاتر از طریق ix به انجام خواهد رسید که به موقع چارچوب‌های آنها اعلام می‌شود.
پس از فلاح مدیرکل فن آوری اطلاعات استانداری البرز ضمن توضیح اقدامات انجام شده در حوزه فن آوری اطلاعات استان و تأکید استاندار محترم البرز در این خصوص گفت: امیدواریم اقدام پیشخوان در خصوص فعالیت‌های انجام شده با همین سرعت تداوم یابد. پس از سخنان مدیرکل فن آوری اطلاعات کارگاه آموزشی برای نمایندگان استانی پانزده مؤسسه استاندارد در کشور برگزار شد و قرار است طی هفته های آتی این خدمات در کشور از طریق دفاتر پیشخوان ارائه گردد.

بررسی نمایید

ابلاغیه نرخ تاییدیه تحصیلی

 براساس آخرین ابلاغیه سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان نرخ سرویس تاییدیه تحصیلی به …