ثبت‌نام شورای شهر از طریق دفاتر پیشخوان
ثبت‌نام شورای شهر از طریق دفاتر پیشخوان

ثبت‌نام شورای شهر از طریق دفاتر پیشخوان

ثبت‌نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا از طریق دفاتر پیشخوان شهری و روستایی سراسر کشور انجام می‌گیرد.

به گزارش سرویس اجتماعی ایسنا، علی فلاح رییس کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت با اعلام این خبر، گفت: پیرو هماهنگی‌های به عمل آمده با وزارت کشور، ثبت‌نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا از طریق شبکه دفاتر پیشخوان دولت در سراسر کشور انجام می‌شود که در همین راستا در ایام تعطیلات نوروز، جلسات کارشناسی با وزارت کشور برگزار شد و عملیات فنی آن آغاز شد.
وی با بیان اینکه طبق نقطه نظر وزارت کشور، دفاتر پیشخوان سراسر کشور ملزم به ارائه خدمت فوق هستند، از کلیه دفاتر شهری و روستایی خواست تا با آمادگی کامل در این حوزه شرکت کنند.
فلاح با بیان اینکه این اولین اتفاق و فعالیت جدی واگذار شده از سوی وزارت کشور است، بر حساسیت بالای این امر تاکید کرد و ثبت‌نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا را آزمون بزرگی برای دفاتر پیشخوان عنوان کرد و افزود: خدمات مذکور از طریق پورتال متمرکز خدمات پیشخوان به نشانی www.epishkhan.ir ارائه می‌شود، البته تمهیدات لازم در این خصوص اندیشیده شده است.
عضو کارگروه راهبری کشور، گفت: بر اساس مصوبه کمیته تعیین نرخ کارگروه راهبری کشور، کارمزد خدمات برای داوطلبان ثبت‌نام‌کننده در شوراهای شهر و روستا دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی مبلغ ۱۷ هزار و برای افراد فاقد مدرک دانشگاهی مبلغ ۱۰ هزار و ۲۰۰ تومان تعیین شده است.
بر اساس این گزارش پیش ثبت‌نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا از روز شنبه آغاز خواهد شد و تا پایان وقت اداری روز یکشنبه اول اردیبهشت ماه ادامه دارد.

بررسی نمایید

عضویت کانون کشوری پیشخوان دولت در کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات فراکسیون راهبردی مجلس

به گزارش روابط عمومی کانون ؛ کمیته فناوری فراکسیون مجلس شورای اسلامی با هدف برطرف …