ثبت ۱۶ میلیون تراکنش در دفاتر خدمات پیشخوان دولت

تهران – ایرنا – دبیر کانون دفاتر پیشخوان خدمات دولت گفت: طی سه سال گذشته بیش از ۱۶ میلیون تراکنش در ۱۶ هزار دفتر پیشخوان دولت در سراسر کشور انجام شده است

.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، علی فلاح روز دوشنبه در نشست خبری سومین همایش ملی دفاتر خدمات پیشخوان دولت که در ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور برگزار شد، اظهار داشت: با رونمایی از ۵ طرح جدید در این همایش فعالیت های دفاتر پیشخوان گسترش قابل توجهی می یابد.

وی در خصوص توسعه فعالیت های این دفاتر، گفت: با توجه به صراحت آیین نامه ابلاغی دولت خدمات مربوط به دفاتر خدمات اجتماعی، پلیس +۱۰ و خدمات شهری باید به دفاتر پیشخوان منتقل شود و در این راستا خدمات شهری استان آذربایجان شرقی به صورت پایلوت به این دفاتر انتقال خواهد یافت.

دبیر سومین همایش ملی دفاتر پیشخوان دولت ادامه داد: اما هنوز در خصوص ادغام خدمات پلیس +۱۰ در دفاتر پیشخوان اتفاقی نیفتاده است.

وی با تاکید بر ارایه خدمات دارای اهمیت امنیتی زیاد در این دفاتر، گفت: یکی از دغدغه های مهم ایجاد زیرساخت های لازم در دفاتر پیشخوان است که آن را توسعه خواهیم داد.

فلاح خاطرنشان کرد: سال ۹۴ سال شکوفایی خدمات خاص در دفاتر پیشخوان دولت خواهد بود.

وی با بیان اینکه تعداد دفاتر پیشخوان با نوع خدمات ارایه شده در آنها تناسبی ندارد، اظهار داشت: با هماهنگی های انجام شده و با رونمایی از طرح های جدید در این همایش، ترافیک فعالیت ها در دفاتر پیشخوان افزایش خواهد یافت.

وی با اشاره به ثبت ۱۶ میلیون تراکنش در دفاتر پیشخوان، گفت: سالیانه ۸ تا ۹ میلیون تراکنش به این تعداد اضافه خواهد شد.

دبیر کانون دفاتر پیشخوان دولت گفت: مقرر شده که براساس آمایش ملی و متناسب با خدمات و درخواست ها در نقاطی که دسترسی مردم کمتر است دفاتر جدید پیشخوان تشکیل شود که البته در مورد آنها فراخوان اعلام می شود.

منبع خبر

بررسی نمایید

ابلاغیه نرخ تاییدیه تحصیلی

 براساس آخرین ابلاغیه سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان نرخ سرویس تاییدیه تحصیلی به …