خروج دفاتر ICT روستایی از مالکیت وزارت ارتباطات و الحاق به دفاتر پیشخوان
خروج دفاتر ICT روستایی از مالکیت وزارت ارتباطات و الحاق به دفاتر پیشخوان

خروج دفاتر ICT روستایی از مالکیت وزارت ارتباطات و الحاق به دفاتر پیشخوان

معاون نوسازی معاونت توسعه ریاست جمهوری گفت: برای الحاق دفاتر ICT روستایی به دفاتر پیشخوان دولت، قرار است با ارائه تسهیلاتی که به مرور بازپرداخت شود، مالکیت دفاتر از وزارت ارتباطات به بخش خصوصی منتقل شود.

احمد بزرگیان در گفت‌وگو با فارس در پاسخ به این سؤال که دفاتر خدمات ارتباطی روستایی برای بهبود شرایط شغلی خود در انتظار الحاق به دفاتر پیشخوان دولت هستند، تکلیف این الحاق چه شد، اظهار داشت: دفاتر ICT روستایی و شهری هم‌اکنون جزء دفاتر پیشخوان دولت محسوب می‌شوند.
معاون نوسازی و تحول اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری افزود: اما با توجه به اینکه مالکیت دفاتر ICT در اختیار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است، مالکیت باید به بخش خصوصی منتقل شود.
وی ادامه داد: برای انتقال مالکیت از دولت به بخش خصوصی نیز لازم است تسهیلاتی ارائه شود تا دفتر به مالکیت فرد درآید؛ صاحب دفتر به دولت بدهکار شود و به مرور بدهی خود را پرداخت کند.
بزرگیان گفت: در این خصوص تاکنون چندین جلسه در وزارت ارتباطات و معاونت توسعه ریاست‌جمهوری برگزار شده و امیدواریم به زودی مراحل اجرای این کار نهایی شود.
معاون نوسازی و تحول اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری در پاسخ به این سؤال که تسهیلات از سوی چه نهادی پرداخت خواهد شد، گفت: قرار است تسهیلات از طریق بانک ارائه شود.

بررسی نمایید

بنر توافق نامه سطح خدمات پستی (SAL)

مصوبه و بنر توافق نامه سطح خدمات پستی در قسمت ویژه همکاران بار گزاری گردیده …