خط بدهکاران همراه‌اول یک‌طرفه شد
خط بدهکاران همراه‌اول یک‌طرفه شد

خط بدهکاران همراه‌اول یک‌طرفه شد

 

دنیای اقتصاد- همراه اول از ساعت ۶ بامداد روز گذشته با ارسال یک پیامک به کاربرانی که قبض آخرین دوره خود را پرداخت نکرده‌اند خبر از یک طرفه شدن خط آنها داد. بر اساس اطلاعات مندرج در آخرین قبض ارسالی از سوی همراه اول برای مشترکان دائمی دهم آبان ماه آخرین مهلت برای پرداخت قبض عنوان شده بود.
یکطرفه شدن خطوط کاربران تلفن همراه در روز گذشته و ارسال پیامک هشدار در نخستین ساعات کاری روز باعث روانه شدن حجم زیادی از مشترکان به سمت سرویس پرداخت آنلاین این اپراتور شد. همین امر باعث اشغال شدن تمام خطوط مرکز ۰۹۱۲۹۹۹۰ شده است به طوری که برقراری ارتباط با مرکز همراه اول حتی تا لحظه نگارش این خبر مقدور نیست! مشترکان بدهکاری که برخی از آنها تنها به خاطر ۳۰ هزار تومان بدهی خط ارتباطی آنها یک طرفه شده است این بار مجبور می‌شوند که روانه دفاتر امور مشترکین همراه اول یا دفاتر پیشخوان دولت الکترونیک شوند تا شاید با پرداخت بدهی‌ها بتوانند مشکل پیش آمده را رفع کنند. همین امر باعث ازدحام بیش از حد صف‌های طولانی در این دفاتر شده است.
یک طرفه شدن خطوط مشترکان در حالی است که تقریبا تمام مشترکان دائمی همراه اول دارای ودیعه در نزد همراه اول هستند. اما با این حال به گفته همراه اولی‌ها و بر اساس مصوبات سازمان تنظیم مقررات، این ودایع برای مبلغ مکالمات میان دوره کاربرد داشته و برای پایان دوره نیست.
به این ترتیب که مشترکان می‌توانند متناسب با میزان ودایع خود در طول دوره مکالمه داشته باشند و تا زمانی که هزینه مکالمات آنها به اندازه مبلغ ودیعه نشده باشد با مشکل یکطرفه شدن خط یا قطع ارتباط در طول میان دوره مواجه نخواهند شد.

بررسی نمایید

ابلاغیه نرخ تاییدیه تحصیلی

 براساس آخرین ابلاغیه سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان نرخ سرویس تاییدیه تحصیلی به …