دکترمحبیان: تا پایان سال جاری 5/2 میلیون پست بانک کارت دیگر برای یارانه بگیران صادر می شود
دکترمحبیان: تا پایان سال جاری 5/2 میلیون پست بانک کارت دیگر برای یارانه بگیران صادر می شود

دکترمحبیان: تا پایان سال جاری ۵/۲ میلیون پست بانک کارت دیگر برای یارانه بگیران صادر می شود

تا پایان سال جاری بیش از ۵/۲ میلیون پست بانک کارت دیگر برای سرپرستان خانوار و خانواده های آنان صادر می شود تا تعداد کارت های صادره برای یارانه بگیران به ۴ میلیون فقره برسد.
دکترمحبیان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل پست بانک در نشست مشترک با مدیران حوزه امور فناوری اطلاعات ضمن اعلام این مطلب گفت: حوزه IT در کاهش هزینه های بانک و مشتریان و همچنین سودآوری نقش به سزایی دارد و با ایجاد اتاق فکر و یکپارچه نمودن فعالیت ها و اقدامات این حوزه می توان هزینه تجهیز منابع را کاهش داده و در جذب سرمایه گذاری نیز جذابیت ایجاد کرد.
وی افزود: تقویت بانکداری الکترونیک، نظارت و امنیت، شناسایی ظرفیت ها و فرصت ها، استاندارسازی فعالیت ها، استفاده از مشاوران متخصص، پشتیبانی ۲۴ ساعته از درخواست های مشتریان همه باید توسط حوزه IT مدنظر قرار گیرد.
دکترمحبیان ضمن تاکید بر بهره مندی مدیران استانها و سایر واحدهای ستادی از تصمیمات و همچنین تعامل با سایر بانک های موفق در عرصه بانکداری الکترونیک اظهار داشت: باید با توجه به نیروی انسانی و امکانات موجود و برون سپاری امور از ظرفیت ها ی موجود جهت درآمدزایی استفاده کنیم.
اسماعیل عسگری مدیرامور فناوری اطلاعات پست بانک در این نشست ضمن ارائه گزارش عملکرد ادارات کل بانکداری الکترونیک، تولید و توسعه نرم افزارها و راهبری و پشتیبانی فنی سیستمها به تشریح فعالیت ها و اقدامات حوزه فناوری اطلاعات و مقایسه آن با سال های گذشته پرداخت و اظهار داشت: نسبت به سال ۸۷ در بخش های مختلف این حوزه رشد فزاینده ای داشته ایم.
غلامحسین صباغی مدیر امور شعب و مناطق پست بانک نیز ضمن بیان این اصل مهم که می بایست؛ فرهنگ اعطای درآمد دفاتر را به فرهنگ توزیع حق السهم تبدیل کنیم گفت: جریانی که در جهان درحال گذر است حرکت از سمت بانکداری سنتی به بانکداری الکترونیک و حرکت از حوزه های اعتباری به ارائه خدمات است که می بایست حوزه فناوری اطلاعات با ارایه راه کارهای مناسب جهت دهنده این حرکت ها باشد.
وی افزود: با توجه به سرعت ایده های جدید در بانکداری الکترونیک می بایست سرمایه و انژری بیشتری را به بخش فناوری اطلاعات و درگاههای الکترونیک اختصاص دهیم تا بتوانیم در این راستا تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم.
همچنین مسعود کمال آبادی مدیرامور سازمان و برنامه ریزی پست بانک نیز در این نشست گزارشی از فعالیت های صورت گرفته برای حوزه فناوری اطلاعات را ارائه نمود.
گفتنی است: در این نشست هریک از روسای ادارات و معاونان ادارات زیرمجموعه حوزه فناوری اطلاعات توضیحات مفصلی در خصوص عملکرد، برنامه های در حال اجرا و چالشها و نیازهای مربوطه ارائه کردند.

بررسی نمایید

ابلاغیه نرخ تاییدیه تحصیلی

 براساس آخرین ابلاغیه سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان نرخ سرویس تاییدیه تحصیلی به …