رشته کارشناسی ارشد پست راه‌اندازی می‌شود
رشته کارشناسی ارشد پست راه‌اندازی می‌شود

رشته کارشناسی ارشد پست راه‌اندازی می‌شود

مدیرعامل شرکت پست از ایجاد و راه‌اندازی رشته پست در مقطع کارشناسی ارشد در آینده نزدیک خبر داد.
محمدحسن کرباسیان رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت پست گفت: برای راه‌اندازی رشته کارشناسی ارشد پست و پذیرش دانشجو در این مقطع در حال مذاکره با وزارت علوم تحقیقات و فناوری هستیم.
وی با بیان اینکه در چهار سال اخیر ۴۰۰ نفر در مقاطع کاردانی و کارشناسی فارغ‌التحصیل شده‌اند افزود: مراکز آموزشی این شرکت تحت نظر دانشگاه جامع علمی کاربردی در ۱۰ استان کشور در حال آموزش نزدیک به ۱۵۰۰ نفر در مقطع فوق دیپلم و لیسانس می‌باشند که در تلاشیم تا دانشگاه‌های تحت پوشش را به سایر استان‌ها نیز تسری دهیم.
مدیرعامل شرکت پست ارتقای دانش نیروی انسانی کارکنان و بالابردن سطح کیفی خدمات به ارباب رجوع را از اهداف راه‌اندازی این دانشگاه برشمرد و گفت: قطعا با بالا رفتن سطح علمی کارکنان شاهد رشد و بالندگی در فعالیت‌های شرکت خواهیم بود.
وی در ادامه با بیان اینکه ۹۰ درصد دانشجویان رشته پست را کارکنان و کارمندان شرکت پست و دفاتر خدمات ارتباطی تشکیل می‌دهند افزود: دانشگاه جامع علمی کاربردی همچنان از بین کارکنان و نیروهای دفاتر خدمات ارتباطی و دفاتر پیشخوان دولت و نیز کنکور سراسری در رشته پست پذیرش دارد.
کرباسیان تصریح کرد: بالغ بر ۵۰ درصد کارکنان شرکت پست دارای تحصیلات عالیه هستند که این رقم باید به ۱۰۰ درصد برسد.
رئیس هیئت‌مدیره در پایان در خصوص وضعیت تحصیلی نیروی انسانی شرکت پست به آمار حدود ۲۸۰۰ نیروی انسانی بالاتر از دیپلم، ۵۰۰ فوق لیسانس و پنج نیروی انسانی دارای مدرک دکتری در شرکت اشاره کرد.

بررسی نمایید

عضویت کانون کشوری پیشخوان دولت در کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات فراکسیون راهبردی مجلس

به گزارش روابط عمومی کانون ؛ کمیته فناوری فراکسیون مجلس شورای اسلامی با هدف برطرف …