صفایی‌بوشهری: حضور حماسی مردم قدرت بیشتر ایران در عرصه بین‌المللی را در پی دارد
صفایی‌بوشهری: حضور حماسی مردم قدرت بیشتر ایران در عرصه بین‌المللی را در پی دارد

صفایی‌بوشهری: حضور حماسی مردم قدرت بیشتر ایران در عرصه بین‌المللی را در پی دارد

بوشهر – خبرگزاری مهر: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: حضور حماسی مردم قدرت بیشتر ایران در عرصه بین‌المللی را در پی دارد.

آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری در حاشیه راهپیمائی مردم بوشهر به مناسبت ۲۲ بهمن در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شهدای دوران انقلاب اسلامی نقش بسیار مهمی در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی داشتند و هیچگاه رشادت‌های این دلاورمردان را فراموش نخواهیم کرد.

وی به حضور گسترده و پرشور ملت ایران و به‌ویژه مردم استان بوشهر در این راهپیمائی اشاره کرد و بیان داشت: این حضور گسترده و پرشور بیانگر بیداری و بصیرت و استکبارستیزی مردم بوشهر است.

امام جمعه بوشهر به تلاش‌های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی برای ایجاد فاصله بین مردم و نظام اشاره کرد و افزود: هر چند استکبار جهانی با راه‌اندازی اتاق فکرهای سیاسی تلاش دارند با ایجاد فشارهای مختلف در ابعاد سیاسی و فرهنگی و نظامی و اخیرا نیز در بخش‌های اقتصادی، مردم را از انقلاب جدا کنند ولی این حضور حماسی مردم ایران برگ زرین دیگری در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی است.

وی تصریح کرد: این حضور گسترده مردم بیانگر بصیرت و قدرت بالای تحلیل سیاسی مردم ایران و فهم بسیار دقیق تاریخ انقلاب اسلامی ایران است که این فضا همه جهان را به شگفتی وا خواهد داشت.

آیت الله صفایی‌بوشهری اضافه کرد: در این فضایی که دشمن تلاش دارد با فشارهای اقتصادی و تهدیدها و تحریم‌ها مردم را از صحنه به دور کند، این حضور گسترده پرونده تهاجمات دشمنان را می‌بندد.

وی ادامه داد: آثار و برکات این حضور حماسی که یک حضور ولایی است را به زودی خواهیم دید که قدرت بیشتر ایران در عرصه‌های بین‌المللی است را خواهیم دید.

بررسی نمایید

عضویت کانون کشوری پیشخوان دولت در کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات فراکسیون راهبردی مجلس

به گزارش روابط عمومی کانون ؛ کمیته فناوری فراکسیون مجلس شورای اسلامی با هدف برطرف …