علی نعمتی: موفقیّت پست بانک مرهون مشارکت و حمیّت کارکنان است
علی نعمتی: موفقیّت پست بانک مرهون مشارکت و حمیّت کارکنان است

علی نعمتی: موفقیّت پست بانک مرهون مشارکت و حمیّت کارکنان است

موفقیّت پست بانک مرهون مشارکت و حمیّت جمعی کارکنان است که با بهره گیری از ابزارها، ظرفیت ها و پتانسیل موجود از جمله؛ توانمندی های ورزشی روز به روز شاهد تحقق آن هستیم.
به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: علی نعمتی عضو هیات مدیره درمراسم اختتامیه نهمین دوره مسابقات سراسری فوتسال این بانک در چابکسر ضمن تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین، تقدیر از مسئولان برگزاری مسابقات و بیان مطلب فوق گفت: پست بانک تنها خرده بانکدار با برند جهانی است که با حضور در اقصی نقاط کشور بویژه نقاط کور بانکی خدمت رسانی می کند و هیچ بانکی چنین ظرفیتی را ندارد.
وی افزود: برگزاری نهمین دوره مسابقات فوتسال در محیطی بسیار مناسب موجب شده بود تا بازی ها با شور و نشاط مضاعفی همراه باشد و همه تیم های حاضر در این مسابقات شایسته قهرمانی بودند.
عضو هیات مدیره اظهار داشت: هدف از برگزاری مسابقات ورزشی بانک برد و باخت نیست بلکه ایجاد روحیه مشارکت و همدلی بیستر در بین کارکنان جهت خدمت رسانی مستمر به هموطنان است.
وی تصریح کرد: تمامی بازی های این دوره بسیار جذّاب و با هوشمندی و استراتژی خاصی برگزار شد که تیم ها سعی می کردند با تدبیر و تاکتیک لازم از فرصت های بدست آمده استفاده کنند و همه اینها نشان دهنده روحیه تلاش و همت در بین کارکنان ورزشکار است و هوشمندی ها در همه عرصه های بانک حاکم است.
نعمتی خاطرنشان ساخت: در این دوره انسجام لازم نسبت به دوره های قبل بیشتر شده بود و اکثر استانها در قالب تیم های منتخب شرکت کرده بودند.
وی در پایان ضمن اشاره به خدمات ویژه پست بانک از جمله؛ سرویس نمایندگی فروش و طرح برکت یارانه تاکید کرد: انتظار داریم همه کارکنان بویژه ورزشکاران در نظام پیشنهادات بانک مشارکت نموده و ایده ها و طرح های خود را جهت پیشرفت هرچه بیشتر بانک ارائه دهند.
عبادالله نیازی مدیر شعب پست بانک استان گیلان نیز در ابتدای این مراسم اظهار داشت: راه های مختلفی برای ایجاد انگیزه کارکنان جهت وابستگی و تعلق سازمانی وجود دارد و تمام هزینه های انجام شده در این مسابقات نیز صرفاً در راستای حفظ شان و منزلت همکاران است و در واقع با اینگونه کارها تنها بخش کوچکی از زحمات آنان جبران می شود و همه اینها نشان دهنده شان والا و ارزش کار آنان است.
همچنین وی در مراسم افتتاحیه این مسابقات گفت: برای سومین بار میزبان بازی های فوتسال کارکنان پست بانک هستیم و تلاش کردیم نسبت به سه دوره قبلی کمبودها و نواقص را جبران کرده و در بهترین شرایط این بازی ها را برگزار کنیم.
نیازی تصریح کرد: هدف از برگزاری این مسابقات تقویت روحیه همدلی، همبستگی و انسجام در بین کارکنان مجموعه بانک است که با مساعدت مدیرعامل و همکاری مسئولان مربوطه برگزار می شود.

بررسی نمایید

عضویت کانون کشوری پیشخوان دولت در کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات فراکسیون راهبردی مجلس

به گزارش روابط عمومی کانون ؛ کمیته فناوری فراکسیون مجلس شورای اسلامی با هدف برطرف …