فراخوان شناسایی دفاتر پیشخوان برای طرح آموزش الکترونیکی آیین نامه راهنمایی و رانندگی (فاز ۱)

این طرح جهت آموزش الکترونیکی آیین نامه راهنمایی و رانندگی به متقاضیان اخذ آماده گردیده است که از طریق شبکه دفاتر پیشخوان دولت در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، متقاضیان اخذ گواهینامه راهنمایی و رانندگی می‌توانند از طریق این سرویس تمامی مواردی که مربوط به آیین نامه راهنمایی و رانندگی می‌باشد را به جای کتاب از طریق اینترنت توسط فایل های صوتی و تصویری (انیمیشن) به راحتی آموزش دیده، برای مدت زمان بیشتری به خاطر بسپارند و به راحتی در آزمون مربوطه نمره قبولی را کسب کنند.
متقاضیان این سرویس می توانند با در دست داشتن کارت ملی خود به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نموده و اقدام به خرید کارت مربوطه که در آن نام کاربری و رمز عبور درج شده است نمایند. دفاتر محترم نیز با ثبت شماره سریال کارت و مشخصات متقاضی، امکان استفاده متقاضی از سامانه را فراهم می‌ کنند.
لازم به ذکر است دفاتری امکان ارایه این سرویس را خواهند داشت که در دوره آموزش الکترونیک نحوه ارایه این سرویس، شرکت و نمره قبولی را کسب نمایند لذا از دفاتر استان تهران، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، بوشهر، فارس، چهار محال و بختیاری، لرستان و یزد که مایل به مشارکت در طرح یاد شده می باشند، جهت ثبت نام در فراخوان دعوت به عمل می آید.
لطفا در ورود اطلاعات دقت لازم را به عمل آورید زیرا مسؤولیت هرگونه مغایرت و مشکلات آتی در خصوص ارایه اطلاعات اشتباه مستقیما برعهده صاحب مجوز خواهد بود.
مهلت ثبت نام از ساعت ۸ روز چهارشنبه مورخ ۹۲/۷/۱۰ الی ساعت ۲۴ روز سه شنبه مورخ ۹۲/۷/۱۶ خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۲۱۲۲۱۱۳۸۶۶ و ۰۲۱۲۲۱۱۳۸۴۶ تماس حاصل نمایید.
ورود به صفحه ثبت نام در فراخوان

بررسی نمایید

آموزش سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا

بدینوسیله به اطلاع کلیه دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان بوشهر می رساند  در جهت ارائه …