مدیرامور شعب پست بانک: کارگزاران دفاتر خدمات بانکی جزو خانواده بزرگ پست بانک هستند
مدیرامور شعب پست بانک: کارگزاران دفاتر خدمات بانکی جزو خانواده بزرگ پست بانک هستند

مدیرامور شعب پست بانک: کارگزاران دفاتر خدمات بانکی جزو خانواده بزرگ پست بانک هستند

کارگزاران دفاترخدمات بانکی جزو خانواده بزرگ پست بانک هستند و هدف مسئولان بانک نیز حمایت جدی از آنان به منظور حفظ و توسعه فعالیت های بانکی در این دفاتر است.
غلامحسین صباغی مدیر امور شعب و مناطق پست بانک در مراسم افتتاح نخستین دفترخودگردان این بانک در شهرستان سلماس ضمن بیان مطلب فوق گفت: ایجاد باجه های مستقل و نصب تابلوهای پست بانک بر سر درب دفاترخدمات بانکی سبب شده تا هویت بانکی آن تقویت شود و هموطنان نیز اعتماد لازم را نسبت به بانکی بودن فعالیت های دفاتر مذکور داشته باشند.
وی افزود: سیاست مسئولان پست بانک تقویت انگیزه کارگزاران دفاتر و افزایش درآمد آنان است و تلاش می کنیم با ارائه خدمات متنوع از طریق این دفاتر بویژه خدمات بانکداری الکترونیک زمینه را بیش از پیش مهیا کنیم.
مدیر امور شعب و مناطق پست بانک با اشاره به ساماندهی دفاترخدمات بانکی اظهار داشت: بهره برداری خدمات بانکی در این دفاتر از مهمترین افتخارات پست بانک است که موجب رضایت هموطنان به ویژه روستاییان شده است.
وی تصریح کرد: انعقاد قرارداد طرح شاپرک برای نصب و راه اندازی ۵۰ هزار پایانه فروش (POS) در دفاتر از راهکارهای مهم درآمدزائی دفاتر است که درحال اجرا می باشد.
صباغی اضافه کرد: برون سپاری پول رسانی، همیار بانک، آموزش دفاتر و اجرای طرح های ماک، بام و L.M.S از مهمترین پروژه های حوزه اجرائی پست بانک می باشد که درحال پیاده سازی است.
مدیر امور شعب و مناطق پست بانک درخصوص طرح همیار بانک عنوان کرد: بر اساس این طرح، کارگزاران متخصص و باسابقه توسط مدیریت های شعب سراسر کشور شناسائی شده و پس از گذراندن دوره های آموزشی لازم موفق به دریافت گواهینامه مربوطه می شوند تا بتوانند نسبت به آموزش سایر کارگزاران و متصدیان دفاترخدمات بانکی محدوده جغرافیائی خود در حوزه های تعریف شده و مطابق شرح وظایف تعیین شده اقدام کنند.
وی در پایان خاطرنشان ساخت: پست بانک با ارائه خدمات متنوع توانسته است اهداف مهم دولت الکترونیک را در روستاها و شهرها برآورده کرده و در کنار مخابرات، پست و سایر نهادها و دستگاه های اجرائی بعنوان حلقه تکمیل کننده خدمات سایر ادارات عمل کند

بررسی نمایید

عضویت کانون کشوری پیشخوان دولت در کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات فراکسیون راهبردی مجلس

به گزارش روابط عمومی کانون ؛ کمیته فناوری فراکسیون مجلس شورای اسلامی با هدف برطرف …