مسئولیت‌‌ها برای افراد جایگاه ویژه ایجاد نمی‌کند
مسئولیت‌‌ها برای افراد جایگاه ویژه ایجاد نمی‌کند

مسئولیت‌‌ها برای افراد جایگاه ویژه ایجاد نمی‌کند

بوشهرنیوز :موسوی‌نژاد عنوان کرد : اگر جایی بد عمل شد وظیفه مردم، نمایندگان مردم و مسئولان است که با قاطعیت و بدون هیچ تسامحی برخورد کنند.

به گزارش بوشهرنیوز به نقل از فارس ،حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی موسوی‌نژاد صبح امروز در دیدار با فرهنگیان شهر آبپخش اظهار داشت: همه مسئولان باید خود را ملزم به خدمتگذاری به مردم بدانند و از تمام توان و ظرفیتی که در اختیار دارند در این مسیر بهره برند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: وقتی مسئولان ناتوان که توان مدیریت صحیح را ندارند به ناحق جایگاه مدیریتی را اشغال می‌کنند برای مردم ایجاد دغدغه و زحمت می‌کنند و نباید اجازه دهیم مسئولانی که نمی‌توانند درست به وظایفشان عمل کنند در مسند مسئولیت‌ها باقی بمانند.

موسوی‌نژاد بیان داشت: تمامی مدیران در نظام مقدس جمهوری اسلامی باید امیرالمومنین (ع) را الگوی خود قرار دهند و از سیره و منش ایشان در خدمت‌رسانی به مردم بهره جویند؛ امام علی (ع) در مدت کوتاه حکومت خود الگویی مانا و جاودان برای مدیریت جامعه به جهانیان و مسلمانان معرفی کردند و همه مسئولان باید به این الگو تمکین کنند.

وی با تاکید بر اینکه در جامعه اسلامی مسئولیت‌‌ها برای افراد جایگاه ویژه ایجاد نمی‌کند، اضافه کرد: تمامی مدیران باید در مسیر نوکری بی‌منت و خدمت صادقانه به مردم کوشا باشند.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: در حکومت علوی تبعیض و تساهل در رسیدگی به امور مردم وجود ندارد و عدالت جایگاه اصلی و حرف اول را می‌زند و طبیعی است در جامعه شیعه و علوی باید مدیران شیوه و منش حکومت امام علی (ع) را نقشه راه خود بدانند و در مسیر منویات رهبر معظم انقلاب حرکت کنند.

موسوی‌نژاد عنوان کرد: اگر جایی بد عمل شد وظیفه مردم، نمایندگان مردم و مسئولان است که با قاطعیت و بدون هیچ تسامحی برخورد کنند، چون مسامحه در برابر کوتاهی در خدمت به مردم خیانت به حکومت علوی است و سکوت در برابر کوتاهی در عمل به وظایف از مشکلات جوامع انسانی محسوب می‌شود.

وی گفت: مسئولان باید در میان مردم حضور یابند، مشکلات ایشان را درک و از تمامی ظرفیت‌های موجود برای رفع آن تلاش کنند؛ به این مساله اعتقاد جدی دارم در ماه‌های گذشته همواره در این مسیر گام برداشته‌ام و تلاش خود را برای ترویج این فرهنگ در میان مسئولان به‌کار خواهم گرفت.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: استقلال اداره آموزش و پرورش و استقرار ادارات در آبپخش از مهم‌ترین خواسته‌های مردم این بخش است که در ملاقات با اعضای شورای اسلامی آبپخش و شهروندان آبپخشی همواره بر این مهم تاکید شده است و پیگیری‌های لازم را در این زمینه انجام خواهیم داد.

بررسی نمایید

عضویت کانون کشوری پیشخوان دولت در کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات فراکسیون راهبردی مجلس

به گزارش روابط عمومی کانون ؛ کمیته فناوری فراکسیون مجلس شورای اسلامی با هدف برطرف …