مسائل فرعی، حل‌مشکل بیکاری را به حاشیه رانده است
مسائل فرعی، حل‌مشکل بیکاری را به حاشیه رانده است

مسائل فرعی، حل‌مشکل بیکاری را به حاشیه رانده است

روح الله بیگی بیگی ئیلانلودر گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، اظهار داشت: در حال حاضر برخی از واحدهای تولیدی تعطیل شده و یا با کمتر از نصف ظرفیت فعالیت می‌کنند که این موضوع موجب اخراج برخی از نیروهای انسانی شده و در عمل به بیکاری دامن زده و مشکل را بسیار جدی کرده است.

نماینده مردم شاهین دژ، تکاب و میاندوآب در مجلس شورای اسلامی افزود: انتظار ما این است که مسئولان به جای سیاسی‌بازی و توجه به مسائل حاشیه‌ای و فرعی حل مشکل بیکاری را در دستور کار قرار دهند و فکر اساسی برای ایجاد اشتغال پایدار داشته باشند‌.

وی رکود در واحدهای تولیدی را خطری جدی برای اشتغال پایدار در کشور عنوان و تصریح کرد: حل مشکل بیکاری و جلوگیری از تعطیلی و رکود کارخانه ها و واحدهای تولیدی در گروی عمل کردن به شعار امسال یعنی تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی است.

این نماینده مردم در مجلس افزود: اگر مسئولان بتوانند به شعار امسال یعنی تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی به معنای واقعی عمل کنند و سیاسی کاری و جناح بازی را کنار گذاشته و توجه کمتری به مسائل حاشیه‌ای و فرعی داشته باشند، مشکل بیکاری به صورت جدی حل می شود.

نایب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه بیکاری و تعطیلی واحدهای تولیدی معضلات و آسیب‌های اجتماعی متعددی را به دنبال دارد، گفت: آمارها نشان می‌دهد که میزان بروز معضلات و آسیب‌های اجتماعی در کشور رو به افزایش است و برای کنترل این آسیب‌ها باید مسئولان در مورد حل مشکل بیکاری و اشتغال‌زایی جدی‌تر عمل کنند./

بررسی نمایید

ابلاغیه نرخ تاییدیه تحصیلی

 براساس آخرین ابلاغیه سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان نرخ سرویس تاییدیه تحصیلی به …