مهندس مهری: به زودی مشکل پرداخت حسن انجام کار دفاتر و نقش تمبر حل خواهد شد

 

دومین جلسه کانون کشوری دفاتر پیشخوان با شرکت پست جمهوری اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، در این دیدار که مهندس مهری مدیرعامل شرکت پست جمهوری اسلامی به اتفاق بداغی معاون فنی شرکت پست، احمدزاده معاون مالی و اداری، هداوند مدیرکل پست استان تهران و هفت لنگ ذیحسابی پست و از سوی کانون کشوری مهندس فلاح رییس کانون، حاج صادقی دبیر و رییس انجمن صنفی استان البرز، قره گوزلو معاون مالی و اداری و مهندس انوری سرپرست شبکه حمل ونقل دفاتر پیشخوان دولت حضور داشتند، مباحث زیر مطرح شد:
۱ – پرداخت کارمزد دفاتر که بر اساس دستور مهندس مهری، کارمزد آذرماه دفاتر کشور پرداخت شد. همچنین مقرر شد تا از این پس، تا دهم هر ماه کارمزد دفاتر واریز گردد همچنین در این جلسه درخواست شد که مانند سابق کارمزد دفاتر از مبدا برداشت شود که با توجه به ضرورت واریز وجوه به حساب خزانه و دولتی بودن پست، محقق نشد علی ایها الحال مقرر شد تا بررسی بیشتر صورت پذیرد.
۲ – بحث حسن انجام کار نگهداری شده توسط شرکت پست از جمله موارد مطروحه در این جلسه بود که با توجه به مذاکرات انجام شده مقرر گردید دفاتر با ارائه لیست بیمه کارکنان خود، نسبت به دریافت حسن انجام کار به صورت ماهیانه اقدام نمایند و این مبلغ نگهداری نشود.
۳ – بحث مشکلات ناشی از هزینه های نقش تمبر بود که قرار شد با توجه به برنامه های شرکت پست طی یک الی دوماه آینده این مسأله به صورت کلی مرتفع گردد و با تکنولوژی جدید، دفاتر قادر به انجام این امور باشند.
۴ – بر اساس تفاهم صورت گرفته مقرر شد تا کارگروهی به منظور توسعه همکاری‌های فی مابین با جلسات منظم تشکیل گردد. در این جلسه مهندس مهری اعلام نمود که شبکه دفاتر برای ما مهم است و من از بابت تأخیرهای ایجاد شده عذرخواهی میکنم.

سپس مهندس فلاح رییس کانون کشوری ضمن تشکر از حسن نیت مهندس مهری و شرکت پست، اظهار امیدواری کرد با مشخص شدن حدود فعالیت‌های پیشخوان و شرکت پست، با همکاری مناسب بتوانیم سطح خدمات دفاتر را افزایش دهیم.
همچنین در این جلسه مذاکره ای در خصوص واگذاری کامل بخش قبول به شبکه دفاتر مطرح و مقرر گردید مباحث آن مورد بحث و ارزیابی قرار گیرد.

بررسی نمایید

اربیعن بهانه عشق است .. تو چقدر عاشقی

۲ نظر

  1. اقا الان کارمزد شهریور به اینور استان بوشهر واریز نشده

  2. سلام آقای عرب نیدی با تشکر از زحمات جنابعالی پست بوشهر کارمزد دفاتر را چه زمانی پرداخت خواهد کرد ؟؟؟؟؟؟