مهندس نصیری مراتب پذیرش بیمه نامه پارسیان را از طریق آقای احمدیان به مناطق ابلاغ خواهیم کرد

مهندس نصیری عضو هیئت مدیره شرکت پست جمهوری اسلامی : مراتب پذیرش بیمه نامه پارسیان را از طریق آقای احمدیان به مناطق ابلاغ خواهیم کرد .

درپی عدم پذیرش مناطق ۱۴ و ۱۷ پستی در خصوص بیمه نامه تضامین پارسیان و باتوجه به ابلاغیه کارگروه راهبری ریاست جمهوری که منجر به بروز مشکلاتی برای دفاتر استان تهران شده است ، مراتب از سوی رئیس کانون کشوری پیگیری شد .

 

در همین خصوص مهندس علی فلاح طی مذاکره با مهندس نصیری عضو هیئت مدیره شرکت پست گفت، باتوجه به پیگیریهای صورت گرفته و ابلاغیه ریاست جمهوری خواستار پذیرش ابلاغیه مذکور از سوی مناطق پستی هستیم وبی شک هزینه کمتری را برای دفاتر به دنبال خواهد داشت.

در همین راستا ، مهندس نصیری با پذیرش موارد فوق و تاکید بر ضرورت ایجاد رفاه و کاهش هزینه های دفاتر مراتب را امروز با آقای احمدیان هماهنگ و مشکل را رفع خواهیم کرد .رئیس کانون کشوری از دفاتری که در این خصوص دچار مشکل شده اند خواست در صورت حل نشدن مشکل مراتب را طی روزهای آتی به اداره کل پست استان تهران منعکس نمایند .وی اظهار امیدواری کرد با توجه به نقطه نظرات مثبت آقای کرباسیان ، مدیرعامل شرکت پست این مشکل تا فردا مرتفع گردد

بررسی نمایید

عضویت کانون کشوری پیشخوان دولت در کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات فراکسیون راهبردی مجلس

به گزارش روابط عمومی کانون ؛ کمیته فناوری فراکسیون مجلس شورای اسلامی با هدف برطرف …