موضوع مسابقه بین‌المللی نامه‌نگاری سال 2013 اعلام شد
موضوع مسابقه بین‌المللی نامه‌نگاری سال 2013 اعلام شد

موضوع مسابقه بین‌المللی نامه‌نگاری سال ۲۰۱۳ اعلام شد

اتحادیه پستی جهانی مقارن با دهه جنبش بین‌المللی “آب برای زندگی”- (۲۰۱۵- ۲۰۰۵) چهل و دومین دور از مسابقات نامه‌نگاری ویژه نوجوانان کشورهای عضو اتحادیه را برگزار می‌نماید.
به گزارش روابط عمومی شرکت پست، اتحادیه پستی جهانی (UPU) با هدف افزایش آگاهی جوانان از اهمیت نقش خدمات پستی در جامعه و نیز ترویج فرهنگ مکاتبه، هر ساله مسابقه نامه‌نگاری ویژه نوجوانان را در سطح بین‌المللی با انتخاب موضوعی خاص برگزار می‌کند که موضوع امسال به مناسبت حفاظت از آب به عنوان پراهمیت‌ترین منبع طبیعی انتخاب شده است.
بر اساس این گزارش موضوع مسابقه سال ۲۰۱۳ این رقابت “نامه‌ای درباره دلیل ارزشمندی آب بنویسید” می‌باشد.
شرکت پست جمهوری اسلامی ایران نیز همپای سایر ادارات پست سراسر دنیا می‌کوشد با ترغیب نوجوانان به شرکت در این مسابقه علاوه بر آشناسازی آنان به اهمیت نقش سرویس‌های پستی در جامعه، در راستای اعتلای فرهنگ حفاظت از منابع طبیعی و همچنین ترویج فرهنگ نامه‌نگاری گام بر‌دارد.
بر اساس اعلام اتحادیه پستی جهانی، نوجوانان دارای حداکثر ۱۵ سال می‌توانند در این مسابقه به رقابت پرداخته و از جوایز ارزشمند آن بهره‌مند شوند.
علاقمندان می‌بایست یک نسخه از نامه خود را به همراه یک قطعه عکس دیجیتال در فرمت JPEG(300dpi min) به دبیرخانه مسابقه واقع در تهران، خیابان دکتر بهشتی، بعد از بزرگراه مدرس، شماره ۲۶۷، کدپستی ۱۷۱۱۱-۱۵۱۴۶ ساختمان مرکزی شرکت پست، طبقه سوم، دفتر روابط‌عمومی ارسال نمایند.
شایان ذکر است نامه‌های ارسالی باید موارد مربوط به نامه‌نگاری نظیر درج آدرس گیرنده و فرستنده و امضای پایانی را رعایت نموده و حداکثر دارای ۸۰۰ کلمه باشد.
شرکت پست جمهوری اسلامی ایران نامه برتر را در سطح داخلی انتخاب و به منظور شرکت در رقابت بین‌المللی به اتحادیه پستی جهانی ارسال می‌نماید.
آخرین فرصت شرکت در مسابقه نامه‌نگاری ۲۰۱۳ اتحادیه پستی جهانی ۱۵ بهمن ماه سال‌جاری می‌باشد.
لازم به ذکر است شرکت پست پس از بررسی نامه‌های رسیده و انتخاب آثار برتر و قبل از ارسال آن به اتحادیه، جوایز ویژ‌ه‌ای را در سطح ملی به نفرات برگزیده اهدا خواهد کرد.
برای کسب اطلاعات بیشتر به فایل الحاقی مربوطه مراجعه نمایید.

بررسی نمایید

آموزش سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا

بدینوسیله به اطلاع کلیه دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان بوشهر می رساند  در جهت ارائه …