نارضایتی خورموجی‌ها از خدمات‌دهی دستگاه‌های خودپرداز

دشتی – خبرگزاری مهر: خدمات‌دهی نامطلوب دستگاه‌های خودپرداز در شهرستان دشتی طی روزهای اخیر باعث شده تا مردم این شهرستان نارضایتی خود از این موضوع را اعلام کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، علی‌رغم تعطیلی چند روزه و مراجعات مردمی به خودپردازها برای دریافت پول، متاسفانه شاهد آن بودیم که اکثر خودپردازهای شهر خورموج در این ایام خدمات دهی نمی‌کردند.

به گفته شهروندان، نیاز به نقدینگی با توجه به نذورات مردمی در این ایام همچنین پرداخت شدن یارانه ها و نیز بازگشت مسافران به شهرهای خود در این روز ها محسوس و این امر مشکلاتی را بوجود آورده است .

فرماندار دشتی نیز گلایه و ابراز نارضایتی خود و مردم را به مدیران عامل بانک‌های استان اعلام کرده و خواستار تسریع در رفع مشکل عابر بانک‌ها مستقر شد.

مدیران بانک‌ها در تامین اعتبار و سرویس‌دهی خودپردازها همت کنند

سید علی هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در راستای انعکاس این موضوع و رفع مشکل در همان دقایق اولیه با مدیران عامل‌بانک‌ها تلفنی مذاکره شد و این گلایه مردمی انعکاس داده شد.

فرماندار دشتی افزود: مدیران بانک‌های عامل باید در تامین اعتبار و سرویس‌دهی خودپردازها در شهرستان همت بگمارنند و از این نارضایتی‌ها جلوگیری کنند.

هاشمی تصریح کرد: خوشبختانه پس از تماس با مدیران عامل بانک‌ها و پیگیری موضوع خود پردازها به حالت اولیه بازگردانیده و آماده خدمات دهی شدند.

بررسی نمایید

آموزش سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا

بدینوسیله به اطلاع کلیه دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان بوشهر می رساند  در جهت ارائه …