ناظمی اردکانی: در برنامه ریزی‌های سازمان ثبت احوال تلاش بر اینست که کلیه خدمات قابل واگذاری با رعایت ابعاد نظارتی واگذار شود

دکتر ناظمی اردکانی رییس سازمان ثبت احوال کشور در دیدار با تعدادی از اعضای کانون کشوری اعلام کرد: امروز در تهران ۱۰۰ دفتر پیشخوان خدمات دولت ثبت احوال را ارائه می‌کنند و در برنامه ریزی‌های سازمان ثبت احوال تلاش بر اینست که کلیه خدمات قابل واگذاری با رعایت ابعاد نظارتی واگذار شود.

به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، در این دیدار رییس کانون کشوری از دکتر ناظمی اردکانی خواست تا در واگذاری امور کارت ملی هوشمند به دفاتر مساعدت نماید.
فلاح با اشاره به مذاکرات انجام شده با شرکت پست گفت: شبکه دفاتر پیشخوان دولت با حضور کارشناسان ثبت احوال، از بدنه ثبت احوال تلقی می‌شود و واگذاری امور کارت ملی هوشمند در این خصوص، مورد انتظار شبکه دفاتر است.
وی افزود: زیرساخت‌های فنی آماده شده است اما سرعت لازم در واگذاری وجود ندارد.
مهندس فلاح با اشاره به برگزاری جلسات فنی با حضور کارشناسان سازمان فن آوری اطلاعات مخابرات ایران، کانون کشوری دفاتر پیشخوان و ثبت احوال گفت: صورتجلسه انجام شده و نظرات فنی کاملا ارائه گردیده است.
وی با بیان اینکه استانهای قم، تهران، مرکزی، گیلان و آذربایجان شرقی آماده ارائه خدمات هستند، خطاب به دکتر ناظمی اردکانی گفت: انتظار داریم تا با عنایت ویژه جنابعالی امور، سرعت بیشتری پیدا کند.
فلاح با توجه به دغدغه های رییس ثبت احوال کشور در خصوص بحث نظارت بر دفاتر گفت: سامانه نظارتی با مشارکت کانون و سازمان ثبت احوال مراحل نهایی و تست خود را طی می‌کند و بی‌شک با عملیاتی شدن آن، دغدغه ها رفع و عملیات اجرایی دفاتر کاهش خواهد یافت.
فلاح گفت: بی‌شک حضور دکتر ناظمی اردکانی نقطه عطفی در تاریخ ثبت احوال است و امروز سازمان ثبت احوال، به عنوان سازمانی الکترونیکی و پیشرو شناخته می‌شود.
در ادامه دکتر ناظمی اردکانی با تأکید بر ضرورت آماده شدن امکانات برای افزایش فعالیت در حوزه کارت ملی هوشمند، اظهار امیدواری کرد تا دفاتر بتوانند نقش مؤثری در این حوزه ایفا نمایند.

بررسی نمایید

ابلاغیه نرخ تاییدیه تحصیلی

 براساس آخرین ابلاغیه سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان نرخ سرویس تاییدیه تحصیلی به …