نامه رسيده از سوي يک دفتر پيشخوان
نامه رسيده از سوي يک دفتر پيشخوان

نامه رسیده از سوی یک دفتر پیشخوان

نظر به حساسیت بحث انتخابات شوراها و تقاضای دفاتر مبنی بر حضور در این امر اجتماعی که می تواند جایگاهی را در پیگیری منافع دفاتر در سطح شوراهای شهر و روستا فراهم آورد، روابط عمومی کانون کشوری اقدام به انتشار نامه رسیده از سوی یکی از دفاتر نموده است که متن نامه عینا جهت اطلاع درج می گردد.

شایان ذکر است کانون کشوری بدون هیچگونه اظهار نظری در این خصوص عینا نقطه نظرات دفاتر را با توجه به تقاضای نگارنده درج خواهد کرد.
از کلیه دفاتر پیشخوان دعوت می گردد ضمن مطالعه متن نامه نقطه نظرات خود را در قالب بخش نظرات سایت اعلام نمایند. بدیهی است روابط عمومی عینا نظرات عزیزان را منعکس خواهد کرد. ضمنا متن اصلی نامه در سوابق روابط عمومی موجود می باشد.

متن نامه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

سخنی از دل
برادران و همکاران گرامی بنده در خصوص این سؤال که چرا وضعیت اقتصادی دفاتر نابسامان است به این نتیجه رسیدم که نماینده دفاتر در هیچ جایگاه قانونی نقش ندارند و در تصمیم گیری ها دخیل نیستند و این امر موجب می شود که منافع دفاتر محقق نشده و حقوق از دست رفته دفاتر که با تمام توان با هدف خدمتگزاری به جامعه مشغول خدمت هستند معطل بماند.
اکنون با توجه به نزدیکی زمان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا پیشنهاد می گردد دفاتر فعالانه در این مقوله شرکت نمایند و از کانون و انجمن های صنفی استان ها درخواست می نمایم که نگذارند این فرصت طلایی از دست برود .
در پایان از تمام دفاتر خواهشمندم در صورت موافقت با این نظر حتما اعلام نظر نمایند تا این حرکت مردمی و خداپسندانه آغاز شود.

بررسی نمایید

عضویت کانون کشوری پیشخوان دولت در کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات فراکسیون راهبردی مجلس

به گزارش روابط عمومی کانون ؛ کمیته فناوری فراکسیون مجلس شورای اسلامی با هدف برطرف …

۲ نظر

  1. درود

    در مقام ایده، پیشنهاد خوبیست. اما ناگفته پیداست که در مرحله اجماع نظر و عمل کار بسیار دشواری خواهد بود. تعیین اینکه کدام کاندیدا میتواند حداکثر منافع را برای دفاتر به همراه داشته باشد نقطه چالش برانگیز طرح است. و متاسفانه ذهنیت لابی گروههای قوی تر در جامعه بزرگ پیشخوان و تمرکز منافع آتی در جیب این لابی کنندگان معضل مکرر خواهد بود.

    ما آماده ایم تا این پیشنهاد زیبا را اجرایی کنیم و یکبار دیگر یکدستی جامعه بزرگ و خدوم دفاترپیشخوان را به اثبات برسانیم با این امید که این پتانسل قوی صرفا در جهات منافع پیشخوان و نه یک فرد یا گروه خاص اعمال گردد.
    یاحق

  2. سلام منم موافق هستم آقای عرب نیدی باتوجه به تجربه خوب شما یک جلسه برگزار کنید و در مورد این مورد صحبت کنیم .مرسی