نام شتاز به ماني کارت تغيير يافت
نام شتاز به ماني کارت تغيير يافت

نام شتاز به مانی کارت تغییر یافت

مدیرعامل صبا طرح زرین، مجری طرح کارت های اعتباری شتاز که از این پس با نام تجاری “مانی کارت” شناخته می شود، در خصوص واگذاری خودروهای ثبت نام شده در این طرح گفت: قرار بود حواله های خودرو ظرف مدت ۷۲ ساعت به متقاضیان تحویل گردد اما به علت تغییر سیاست های خودروساز و مشکلات به وجود آمده در تحویل خودروها؛ علیرغم پیگیری های انجام شده تا امروز موفق به صدور حواله های این خودروها نشده ایم.

به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، پویان پازارگادی با بیان اینکه احتمال دارد زمان تحویل خودروها حدود یکماه به طول انجامد، از کسانی که متقاضی عودت مبلغ واریزی خود می باشند درخواست نمود، تقاضای مکتوب خود را به شماره فکس ۰۲۱۸۸۷۳۰۱۲۹ ارسال نمایند تا در اسرع وقت نسبت به عودت مبلغ واریز شده اقدام لازم صورت پذیرد.
وی با اشاره به اینکه قطعا خودروهای ثبت نامی با همان قیمت مصوب واگذار خواهد شد، تصریح کرد: کسانی که در این طرح شرکت نموده اند در زمان اجرای طرح به عنوان “فروشندگان رتبه یک” این طرح لحاظ شده و امتیازهای ویژه ای به آنها اختصاص داده خواهد شد که این امر به منظور جبران تأخیر و احیای اعتماد این عزیزان و حفظ مشتریان رده یک این مجموعه خواهد بود.
پازارگادی با تأکید بر اینکه مانی کارت با پشتوانه بانک توزیع خواهد شد، از ارائه برنامه های این سرویس تا پایان دی ماه خبر داد.

بررسی نمایید

نحوه اعتراض به حذف یارانه نقدی

Devin White Jersey