اطلاعیه شماره (9) ثبت نام شوراهای شهر وروستا؛ واحدهای بازرسی و نظارت در راهند
اطلاعیه شماره (9) ثبت نام شوراهای شهر وروستا؛ واحدهای بازرسی و نظارت در راهند

نداشتن درآمد کافی علل رکود کاری دفاتر پیشخوان است

رئیس انجمن دفاتر خدمات پیشخوان خدمات دولت استان البرز گفت: نداشتن درآمد کافی علل رکود کاری این دفاتر است.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، محمدرضا حاجی صادقی عصر دیروز در همایش مدیران دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان البرز در باشگاه میلاد کرج اظهار داشت: در استان البرز دفاتر پیشخوان راه‌اندازی شده است اما ۶۰ درصد از این دفاتر فعال نیستند.
وی ادامه داد: هم اکنون در استان البرز ۱۲۰ دفتر پیشخوان فعال است.
این مسئول در ادامه سخنان خود اظهار داشت: بخشی از درآمد این دفاتر از محل واگذاری خدمات دستگاه‌های اجرایی تأمین می‌شود که برخی ادارات در این زمینه همکاری لازم ندارند.
وی با اشاره به این که یکی از اهداف راه‌اندازی این دفاتر ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری است ادامه داد: این دفاتر باید حمایت شوند تا کارآیی لازم را داشته باشند.
حاجی صادقی خاطرنشان کرد: برخی خدمات دستگاه‌های اجرایی و دولتی از جمله بیمه تأمین اجتماعی و پلیس+۱۰ باید به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شود.
وی ادامه داد: با توجه به این که دفاتر پیشخوان در این استان دارای این مشکلات هستند لذا فراخوان راه‌اندازی دفاتر جدید جای سئوال دارد.

*راه اندازی دفاتر پیشخوان خدمات آب و برق در البرز
در ادامه این مراسم مدیر کل آی تی و فناوری اطلاعات استانداری البرز نیز طی سخنانی از راه‌اندازی دفاتر پیشخوان خدمات آب و برق در این استان خبر داد و گفت: در آیند‌ه‌ای نزدیک دفاتر پیشخوان آب و برق در استان البرز به منظور ارائه خدمات به موقع به شهروندان راه‌اندازی می‌شود.
احمدعلی نیا تأکید کرد: صاحبان دفاتر پیشخوان به علت نداشتن درآمد کافی با مشکلات زیادی روبه‌رو هستد لذا تا کنون ۳۰ درصد مسئولان دفاتر پیشخوان در استان البرز شرایط راه‌اندازی را رعایت کرده‌اند.

بررسی نمایید

ابلاغیه نرخ تاییدیه تحصیلی

 براساس آخرین ابلاغیه سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان نرخ سرویس تاییدیه تحصیلی به …