نرخ ارائه خدمات فنی و حرفه‏ای در استان سمنان اعلام شد

کمیته نرخ‏‌گذاری دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان سمنان، نرخ ارائه خدمات مربوط به اداره کل آموزش فنی و حرفه‏ای استان سمنان را در این استان اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از استان سمنان به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‏ای استان سمنان، با توجه به الکترونیکی شدن همه مراحل ثبت نام تا اعلام نتیجه آزمون‏‌های فنی و حرفه‏ ای و در راستای تسهیل در خدمات‏ رسانی به داوطلبان این آزمون‏ها، کمیته نرخ‏‌گذاری دفاتر پیشخوان خدمات دولت در استان سمنان، ضمن بررسی کارشناسانه، نرخ ارائه خدمات مربوط به آزمون‌‏های فنی و حرفه‏ ای را تصویب و اعلام کرد.
بر این اساس، نرخ ارائه این قبیل خدمات در دفاتر پیشخوان دولت در ثبت نام آزمون‏های فنی و حرفه‏ای ۴۰ هزار ریال، پرینت کارت ورود به جلسه ۱۰ هزار ریال، پرینت کارنامه ۱۰ هزار ریال و پرینت نسخه چاپی هزینه صدور در صورت قبولی فرد در آزمون ۲۰ هزار ریال است.
شایان ذکر است؛ با توجه به مصوبه این کمیته، همه دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان، آموزش‏های لازم در خصوص چگونگی ارائه خدمات الکترونیکی آزمون‏های فنی و حرفه‏ای را از طریق مراکز آموزش فنی و حرفه‏ای نقاط مختلف استان سمنان فرا گرفته ‏اند

بررسی نمایید

ابلاغیه نرخ تاییدیه تحصیلی

 براساس آخرین ابلاغیه سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان نرخ سرویس تاییدیه تحصیلی به …