همكاري پيشخوان اول ندا ايرانيان و ايرانسل
همكاري پيشخوان اول ندا ايرانيان و ايرانسل

همکاری پیشخوان اول ندا ایرانیان و ایرانسل

در حاشیه برگزاری نمایشگاه تلکام ۲۰۱۲ مدیر عامل شرکت پیشخوان اول ندا ایرانیان از همکاری این شرکت در حوزه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه با شرکت ایرانسل خبرداد.

به نقل از روابط عمومی کانون سراسری، مهدی داودی مدیرعامل شرکت پیشخوان اول ندا ایرانیان از آماده سازی بستر USSD ( کدهای میانبر تلفنی ) جهت دسترسی عموم مردم به خدمات دولتی با استفاده از خطوط ایرانسل اشاره کرد.
داودی افزود: USSD فرآیندی فراتر از پیامک بوده و امکان دسترسی به منوهای کاربردی را فقط با به خاطرسپردن یک عبارت کوتاه که شامل عددی ۳ رقمی و کلیدهای * و # است به مشترک تلفن همراه داده و او را از یادداشت و یادآوری چندین شماره تلفن و آدرس اینترنتی بی نیاز می کند.
وی تصریح کرد: شرکت پیشخوان اول ندا ایرانیان با این اندیشه که خدمات کاربردی نظیر امور مربوط به انشعابات آب، برق، گاز و … در دسترس عموم قرارگرفته و علاوه بر تسریع عملکرد ایشان موجب گسترش فعالیت دفاتر پیشخوان دولت گردد در نظر دارد با ارائه خدمات اجرایی دفاتر پیشخوان در قالب USSD مشترک را در مراحل احراز هویت و نیاز به مراجعه حضوری به صورت مستقیم به نزدیکترین دفتر پیشخوان راهنمایی نماید.
داودی در پاسخ به دلیل همکاری با شرکت ایرانسل گفت: این مطلب به صورت یک BUSINESS PLAN به هردو اپراتور اول و دوم ارائه شد که به دلیل استقبال شرکت ایرانسل از طرح و پیگیری انجام شده، شرکت پیشخوان اول با اپراتور دوم به تفاهم رسید. داودی همچنین اشاره کرد در اولین گام از این همکاری دوجانبه خدمات شرکت آب به مرحله اجرایی رسید که علاقه مندان می توانند با بازدید ازغرفه ایرانسل در نمایشگاه تلکام ۲۰۱۲ واقع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران به بخش خدمات شرکتی و کدهای دستوری مراجعه نموده و با این سیستم آشنا شوند.

بررسی نمایید

ابلاغیه نرخ تاییدیه تحصیلی

 براساس آخرین ابلاغیه سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان نرخ سرویس تاییدیه تحصیلی به …