همکاری بیشتر دستگاه‎های اجرایی در واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان دولت

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر گفت: دستگاه های اجرایی همکاری بیشتری برای برون‎سپاری خدمات قابل واگذاری به دفاتر پیشخوان دولت داشته باشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، سعید زرین فر در نشست کارگروه دفاتر خدمات پیشخوان دولت افزود: مطالعات خوبی در زمینه تدوین برنامه راهبردی انجمن صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی صورت پذیرفته و پیشنهادات خوبی نیز در این زمینه ارائه شده است که در بخش دولت الکترونیک باید به آنها بپردازیم.

وی تصریح کرد: این مطالعات موجب می‎شود برنامه‎ها با دقت بیشتری طراحی و اجرا شود و با ریشه‎یابی مسائل و مشکلات کار به صورت اساسی پیش رود.

زرین فر با تاکید بر حمایت از انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت اظهار داشت: این حمایت باید بگونه‎ای باشد که با ایجاد تعامل و ارتباط بیشتر با اعضای انجمن، در دستیابی به اهداف سریع‎تر و بهتر عمل کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر گفت: احساس می‏شود خدماتی که برای برون‏سپاری ضرورت و اولویت بیشتری داشته‎اند کمتر مورد توجه قرار گرفته است که به این امر باید بجد رسیدگی شود.

زرین فر تاکید کرد: باید زمینه اطلاع‎رسانی بیشتر بمنظور ایجاد فرهنگ واگذاری خدمات قابل واگذاری به دفاتر پیشخوان دولت فراهم شود.

منبع خبر :

بررسی نمایید

اربیعن بهانه عشق است .. تو چقدر عاشقی

یک نظر

  1. ان شا الله که حمایت استانداری فقط در حد حرف نباشد و در عمل نیز پشتیبان دفاتر باشد