پیام راهپیمایی امروز شکستن استخوان های تحریم زیر پای تک تک مردم است
پیام راهپیمایی امروز شکستن استخوان های تحریم زیر پای تک تک مردم است

پیام راهپیمایی امروز شکستن استخوان های تحریم زیر پای تک تک مردم است

بوشهرنیوز: استاندار بوشهر گفت: پیام مهم راهپیمایی امروز شکستن استخوان های تحریم دشمن زیر پای تک تک مردم ایران اسلامی است.

به گزارش “بوشهرنیوز” فریدون حسنوند در جمع باشکوه مردم بوشهر در راهپیمایی ۲۲ بهمن افزود: پیام این راهپیمایی برای دوست شیرین، گوارا و امیدوارکننده و البته برای دشمن سخت نگران کننده است.

وی با اشاره به گذشت ۳۴ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: امروز پس از ۳۴ سال از نونهال در قنداق در دامان مادر تا پیرها در ویلچر همه برای بیعت و برای استواری این نظام به خیابان ها آمدند.

حسنوند با بیان این که پیام این راهپیمایی بیعت مجدد با آرمان هایی امام(ره)، آن پیر سفر کرده و سربازی و اطاعت از ولایت، آن رهبر فرزانه است، ابراز داشت: پیام مهم راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۱، استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، استواری و ایستادگی در مقابل دشمن، شکستن استخوان های تحریم دشمن زیر پاهای تک تک مردم ایران اسلامی، مرگ بر امریکا به عنوان شعار همیشگی ملت ما، مرگ بر اسراییل به عنوان شعار جاودانه ملت ایران و وحدت، رمز پیروزی و همیشگی امت اسلام است.

استاندار بوشهر با اشاره به بصیرت ملت ایران اسلامی افزود: ملت ما بصیر، آگاه، هوشیار و همیشه در صحنه است.

حسنوند با بیان این که ملت، دوست و دشمن را به خوبی می شناسد، اظهار داشت: این ملت در جنگ، ترور، کودتا، تحریم اقتصادی، هجمه و شبیه خون فرهنگی به درستی می داند که در چه سنگری ایستاده است و به کجا باید شلیک کند.

وی با اشاره به تحریم های اخیر استکبار علیه ایران اسلامی گفت: ملت ما می داند تحریم توطئه ای است برای دلسردی، نارضایتی و برای شکستن صفوف به هم فشرده مردم اما آن ها کور خوانده اند.

استاندار بوشهر به حضور گسترده مردم ایران و استان بوشهر در راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره کرد و ابراز داشت: امروز ایران اسلامی و مردم استان بوشهر ثابت کرده اند آنچه برای آن ها عظیم و گرامی است، انقلاب اسلامی، ولایت و گذشت می باشد و هر کس می خواهد ولایتمداری خود را اثبات کند باید با وحدت، همت و تلاش مدال نوکری این مردم ولایتمدار را بر گردن بیاویزد.

حسنوند با قدردانی از حضور پرشور مردم و تمام کسانی که در برگزاری مراسم دهه فجر به خصوص ۲۲ بهمن تلاش کرده و زحمت کشیده اند، افزود: ای رهبر عزیز، ای مقتدای ما، ای مولای ما و ای فرمانده کل قوا، امروز مردم بوشهر یک صدا با این حضور هزاران نفری خود در خیابان ها یک پیام مهم را به اثبات رسانده اند که «رهبرا؛ سرت سلامت باد، از تو به یک اشاره، از ما به سر دویدن.»

بررسی نمایید

عضویت کانون کشوری پیشخوان دولت در کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات فراکسیون راهبردی مجلس

به گزارش روابط عمومی کانون ؛ کمیته فناوری فراکسیون مجلس شورای اسلامی با هدف برطرف …