چگونه رمز عبور قدرتمندی برای اطلاعات خود، انتخاب کنیم
چگونه رمز عبور قدرتمندی برای اطلاعات خود، انتخاب کنیم

چگونه رمز عبور قدرتمندی برای اطلاعات خود، انتخاب کنیم

قدس آنلاین – رها واعظی: اینترنت مکانی خطرناک و مملوء از هکرهایی است که قصد دسترسی به اطلاعات شخصی افراد و سوء استفاده از آن ها را دارند.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، رمز عبور شما، نگهبان مرز اطلاعات شخصی شما در فضای مجازی است. بنابراین داشتن رمز عبور قوی برای هر فرد الزامی می باشد.
اولین و مهم ترین مساله در انتخاب رمز ورود، این است که واضح نباشد. به عنوان مثال، هیچ گاه نباید از تاریخ تولد، شماره شناسنامه و یا نام خود و همسرتان در رمزهای ورود استفاده کنید. زیرا این اطلاعات به راحتی قابل دسترسی است. سعی کنید رمز ورودی اطلاعات خود را غر قابل حدس انتخاب کنید. برای قوی تر شدن رمز عبور خود، می توانید نام فیلم یا آهنگ مورد علاقه تان را نیز به کار ببرید.
نکته دیگر در خصوص امنیت رمز ورود، استفاده از عدد و حروف در رمز می باشد. با اضافه کردن کاراکترهای خاص نیز می توانید امنیت رمز ورود را تقویت کنید. به عنوان مثال می توانید به جای حرف s در رمز خود، از کاراکتر $ استفاده کنید.
توجه کنید ه برای رمز عبور حساب های شخصی خود نیز، که فقط باید از اعداد استفاده کنید؛ اعداد غیر رند و بدون صفر را به کار برید. همچنین همه رمزهای عبور خود را حداقل هر ماه عوض کنید. به این ترتیب، امنیت اطلاعات شما، بیش تر خواهد بود

بررسی نمایید

آموزش سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا

بدینوسیله به اطلاع کلیه دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان بوشهر می رساند  در جهت ارائه …