گردهمایی نقطه عطفی در شتاب گرفتن توسعه اقتصادی و ارتقاء جایگاه دفاتر

همکاران عزیز

مدیران محترم دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان بوشهر

باسلام و احترام

همانگونه که مستحضر هستید، در روز چهارشنبه ۲۹ آبان، میزبان جناب آقای مهندس فلاح، رئیس محترم کانون کشوری دفاتر و هیات همراه خواهیم بود. از آنجا که این گردهمایی با حضور ریاست عالی و تیم ارشد مدیریتی مجموعه دفاتر کشور برگزار میگردد فرصت ویژه ای است تا به طرح مشکلات مبتلا به اعضائ صنف و بیان پیشنهادات و دیدگاهها بپردازیم.

لذا از همکاران محترم، صمیمانه تقاضا می شود، در این گردهمایی حضور فعال داشته باشند و بدین منظور موارد زیر را مد نظر قراردهند:

۱- با توجه به طرح صدور کارت برای شرکت کنندگان در گردهمایی ، لطفا مدیران محترم دفاتر هرچه سریع تر از طریق سامانه اینترنتی انجمن استان برای شرکت در گردهمایی ثبت نام نمایند.

۲- رئیس محترم کانون و هیات همراه علیرغم فشردگی برنامه هایشان دعوت انجمن، بعنوان نماینده دفاتر استان را لبیک گفته اند، لذا برماست که با حضور به موقع، برنامه ریزی شده و فعال در گردهمایی علاوه بر میزبانی مناسب، نهایت استفاده را جهت انتقال خواسته های خود و بهره برداری از بیانات و راهبری ایشان داشته باشیم.

۳- مسلما در این زمان کم نقل خواسته ها و مشکلات دفاتر بصورت شفاهی مقدور نیست، لذا ضمن یادداشت موارد مورد نظر خود جهت طرح در جلسه، در صورتیکه نیاز به بیان موسع مطلبی را دارید، میتوانید بصورت نامه در اختیار میهمانان عزیز قرار دهید.

امیدواریم این گردهمایی نقطه عطفی در شتاب گرفتن توسعه اقتصادی و ارتقاء جایگاه دفاتر استان باشد.

با احترام مجدد

حسین رضوان زاده

دبیر انجمن صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان بوشهر

بررسی نمایید

اربیعن بهانه عشق است .. تو چقدر عاشقی