گلایه مسئولان دفاتر خدمات پیشخوان دولت از شرکت مخابرات بوشهر
گلایه مسئولان دفاتر خدمات پیشخوان دولت از شرکت مخابرات بوشهر

گلایه مسئولان دفاتر خدمات پیشخوان دولت از شرکت مخابرات بوشهر

خبرگزاری فارس: نمایندگان دفتر پیشخوان خدمات دولت در بوشهر در نشست با معاون توسعه مدیریت استاندار بوشهر از شرکت مخابرات این استان گلایه داشتند

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، براساس نظر نمایندگان دفتر خدمات پیشخوان دولت، شرکت مخابرات استان بوشهر اجازه فروش سیم کارت‌های ایرانسل را به دفاتر خدمات پیشخوان نمی‌دهد و همین امر موجب نارضایتی آنان از شرکت مخابرات شده است.

در این نشست با دستور استاندار و تصویب جلسه مقرر شد دفاتر خدمات پیشخوان دولت در استان بوشهر اجازه فروش سیم کارت ایرانسل را هم داشته باشند.

پائین بودن تعرفه‌های خدمات پیشخوان، نارضایتی از قراردادهای پست با دفاتر پیشخوان از دیگر مشکلات و مسائلی بود که نمایندگان دفاتر خدمات پیشخوان دولت با معاون استاندار بوشهر مطرح کردند.

معاون مدیریت و توسعه منابع انسانی استاندار بوشهر در این نشست گفت: رونق فعالیت دفاتر خدمات پیشخوان دولت نقش زیادی در ایجاد اشتغال دارد.

محمدحسین زارع افزود: تسهیل در کار دفاتر خدمات پیشخوان دولت موجب ایجاد اشتغال پایدار نیز می‌شود و باید نسبت به رفع مشکلات آنان اقدام کنیم.

وی تصریح کرد: اگر اشتغال افراد در دفاتر خدمات پیشخوان دولت به صورت مقطعی باشد مشکلاتی برای جامعه ایجاد می‌کند بنابراین اشتغال در دفاتر خدمات پیشخوان دولت باید پایدار باشد.

معاون استاندار بوشهر با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی الزام قانونی دارند که خدمات خود را به دفاتر پیشخوان دولت بسپارند، گفت: دفاتر خدمات پیشخوان دولت نیز باید تلاش داشته باشند تا خدمات مطلوبی به مشتریان ارائه شود.

زارع تاکید کرد: دفاتر خدمات پیشخوان دولت باید از تخلفات احتمالی که موجب نارضایتی مردم می‌شود جلوگیری کرده یا گزارش تخلفات را ارائه کنند.

وی بیان کرد: فعالیت اداره پست نباید موجب کم رونق شدن فعالیت دفاتر خدمات پیشخوان دولت شود و باید در این زمینه چاره‌اندیشی صورت گیرد.

بررسی نمایید

اربیعن بهانه عشق است .. تو چقدر عاشقی

۲ نظر

  1. عباس دواني

    باسلام خدا كند نتيجه دهد ولي به قول معرف كو گوش شنوا

  2. سلام.
    واقعا سازمانهای طرف قرارداد فکری به حال ورشکستگی
    دفاتر که نمایندگان رسمیشون هستند کردند؟؟؟